Přihlásit

Ochrana kupujících poskytovaná portálem Chrono24

Zajistěte si bezplatnou ochranu kupujících Chrono24: Ověření prodejci, platba prostřednictvím vázaného účtu a záruka pravosti.

1.
Buyer Protection 1

Ověření obchodníci

Nákup hodinek je také otázkou důvěry. Proto podle přísných kritérií ověřujeme serióznost každého obchodníka předtím, než může na Chrono24 nabízet své hodinky.

Zjistit více
2.
Buyer Protection 2

Platba prostřednictvím Trusted Checkout

Peníze poukážete pohodlně na svěřenecký účet, kde zůstanou bezpečně uloženy, dokud své hodinky snů neobdržíte. Teprve potom jsou Vaše peníze obchodníkovi vyplaceny. Trusted Checkout je pro Vás jako kupujícího zdarma. Všechny inzeráty, u kterých je možná platba prostřednictvím Trusted Checkout, jsou odpovídajícím způsobem označeny.

Zjistit více
3.
Buyer Protection 3

Zabezpečené odeslání

Obchodník každé hodinky pojistí v plné výši a při odeslání opatří ID pro sledování zásilky. Ve své zóně myChrono24 můžete nepřetržitě sledovat současný stav své objednávky.

Zjistit více
4.
Buyer Protection 4

Záruka pravosti

Máte-li pochybnosti o pravosti některých hodinek, které jste si objednal/a u některého z obchodníků Chrono24, kontaktujte nás během 14 dnů od obdržení zásilky prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Prověříme danou záležitost a spolu s obchodníkem nalezneme řešení, které pro Vás bude přijatelné. V nepravděpodobném případě, že by se Vám nepodařilo se s obchodníkem domluvit na řešení, vrátí Vám peníze přímo Chrono24.

Zjistit více
5.
Buyer Protection 5

Osobní a vícejazyčná podpora

V ojedinělém případě, že by došlo k nějakým neočekávaným komplikacím, se můžete plně spolehnout na naše pracovníky zákaznické podpory. Budeme Vám nápomocni při jednání s obchodníkem ve snaze o nalezení řešení, které pro Vás bude přijatelné.

Zjistit více
6.
Buyer Protection 6

Zpětné vypořádání

Jestliže zboží nebude dodáno nebo neodpovídá popisu obchodníka, může Vám být ze svěřeneckého účtu vrácena kupní cena. V případě zrušení nákupu obdržíte své peníze rychle a bez komplikací zpět.

Zjistit více

O nás

Od založení Chrono24 v roce 2003 formujeme mezinárodní trh s luxusními hodinkami a tvoříme nová měřítka. Díky 200 zaměstnancům v Karlsruhe, Berlíně, New Yorku a Hongkongu pracujeme každý den na dalším zatraktivňování našeho tržiště a nabízení prvotřídních služeb kupujícím i prodejcům luxusních hodinek.

Více o nás
Chrono24 CrewChrono24 ManagementChrono24 Castle

Jedinečné: Chrono24 v číslech

Chrono24 je přední světové tržiště s luxusními hodinkami. Objevte své nové hodinky mezi více než 400 000 inzeráty nebo je prodejte jednomu z více než 220 000 milovníků hodinek denně.

 • 2020

  Špičkové tržiště s luxusními hodinkami od roku 2003

 • 0

  Prodejci z více než 90 zemí

 • 0

  Návštěvníků za den

 • 0

  Nabízených hodinek

 • 0 €

  Celková hodnota hodinek

 • 0

  Aplikace ke stažení

Globální nákup a prodej hodinek

Koupit

Atraktivní nabídky od prodejců z více než 90 zemí: Na Chrono24 naleznete zaručeně hodinky, které vás zcela uchvátí – od klasických automatických hodinek až po vzácné sběratelské kusy.

Prodat

Více než 7 milionů milovníků hodinek hledá každý den na Chrono24 své vysněné hodinky. Nalezněte i vy toho vhodného kupujícího pro své hodinky – ať prodáváte své hodinky jako obchodník, nebo soukromě.

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

+49 721 96693-0 Kontakt