Přihlásit

Pro bezproblémový nákup hodinek

Od objednávky až po dodání, ale i po něm.

Trusted Checkout portálu Chrono24

Trusted Checkout je nejbezpečnějším způsobem, jak si pořídit své vysněné hodinky. Objednejte si hodinky u obchodníka, kterého si vyberete, a zaplaťte bezpečně přes svěřenecký účet. Obchodník obdrží platbu teprve poté, co Vám byly hodinky doručeny. A to nejlepší: Služba Trusted Checkout je pro Vás jako kupujícího zcela zdarma.

 • Obchodování bez hranic

  Obchodování bez hranic

  Na Chrono24 nabízí hodinky obchodníci z více než 90 zemí. Pomocí Trusted Checkout můžete provést během okamžiku i mezinárodní platby. Náš tým, se kterým se můžete domluvit v různých jazycích, je Vám přitom kdykoli plně k dispozici.

 • Zabezpečené a transparentní odeslání

  Zabezpečené a transparentní odeslání

  Obchodník každé hodinky pojistí v plné výši a při odeslání opatří ID pro sledování zásilky. Ve své zóně myChrono24 můžete nepřetržitě sledovat současný stav své objednávky.

 • Bezpečná platba

  Bezpečná platba

  Peníze poukážete pohodlně na svěřenecký účet, kde zůstanou bezpečně uloženy, dokud své hodinky neobdržíte. Teprve potom jsou Vaše peníze obchodníkovi vyplaceny.

 • V případě reklamace jsme Vám připraveni pomoci

  V případě reklamace jsme Vám připraveni pomoci

  Jestliže zboží nebude dodáno nebo neodpovídá popisu obchodníka, může Vám být ze svěřeneckého účtu vrácena kupní cena. V případě zrušení nákupu obdržíte své peníze rychle a bez komplikací zpět.

 • Ochrana kupujících poskytovaná portálem Chrono24

  • Více než 3 000 ověřených obchodníků

   Při nákupu hodinek je velmi důležitá vzájemná důvěra. Proto podle přísných kritérií ověřujeme serióznost každého obchodníka předtím, než může na Chrono24 nabízet své hodinky.

  • Podpora přesně podle Vašich potřeb

   Díky ochraně kupujících poskytované portálem Chrono24 je na Vás pamatováno i po Vaší objednávce provedené přes Chrono24: V ojedinělém případě, že by došlo k nějakým neočekávaným komplikacím, se můžete plně spolehnout na naše pracovníky zákaznické podpory. Budeme Vám nápomocni při jednání s obchodníkem ve snaze o nalezení řešení, které pro Vás bude přijatelné. Ohledně toho nás jednoduše kontaktujete nejpozději do 14 dnů od obdržení zásilky prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Pro bližší informace ohledně ochrany kupujících klikněte zde.
Záruka pravosti portálu Chrono24

Pro obchodníky na Chrono24 platí směrnice s neomezenou platností, která jim zakazuje nabízet napodobeniny nebo padělky hodinek. Každý obchodník je povinen před prodejem hodinek ověřit jejich pravost a v popisu uvést jakékoli změny oproti stavu, v jakém byly dodány výrobcem.

Máte pochybnosti? Jsme připraveni Vám pomoci!

Máte-li pochybnosti o pravosti některých hodinek, které jste si objednal/a u některého z obchodníků Chrono24, kontaktujte nás během 14 dnů od obdržení zásilky prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Prověříme danou záležitost a spolu s obchodníkem nalezneme řešení, které pro Vás bude přijatelné. V nepravděpodobném případě, že by se Vám nepodařilo se s obchodníkem domluvit na řešení, vrátí Vám peníze přímo Chrono24.

Bližší informace naleznete v našich Podmínkách záruky pravosti.

O nás

Od založení Chrono24 v roce 2003 formujeme mezinárodní trh s luxusními hodinkami a tvoříme nová měřítka. Díky 200 zaměstnancům v Karlsruhe, Berlíně, New Yorku a Hongkongu pracujeme každý den na dalším zatraktivňování našeho tržiště a nabízení prvotřídních služeb kupujícím i prodejcům luxusních hodinek.

Jedinečné: Chrono24 v číslech

Chrono24 je globální špičkové tržiště s luxusními hodinkami. Objevte své nové hodinky mezi více než 400 000 inzeráty nebo je prodejte jednomu z více než 220 000 milovníků hodinek denně.

 • 2019

  Špičkové tržiště s luxusními hodinkami od roku 2003

 • 0

  Prodejci z více než 90 zemí

 • 0

  Návštěvníků za den

 • 0

  Nabízených hodinek

 • 0 €

  Celková hodnota hodinek

 • 0

  Aplikace ke stažení

Globální nákup a prodej hodinek

Koupit

Atraktivní nabídky od prodejců z více než 90 zemí: Na Chrono24 naleznete zaručeně hodinky, které vás zcela uchvátí – od klasických automatických hodinek až po vzácné sběratelské kusy.

Prodat

Více než 7 milionů milovníků hodinek hledá každý den na Chrono24 své vysněné hodinky. Nalezněte i vy toho vhodného kupujícího pro své hodinky – ať prodáváte své hodinky jako obchodník, nebo soukromě.

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

Máte dotazy? Kontaktujte nás! Náš tým Vám rád pomůže:

+49 721 96693-0 Kontakt