Pro bezproblémový nákup hodinek

Od objednávky až po dodání, ale i po něm.

Trusted Checkout portálu Chrono24

Trusted Checkout je nejbezpečnějším způsobem, jak si pořídit své vysněné hodinky. Objednejte si hodinky u obchodníka, kterého si vyberete, a zaplaťte bezpečně přes svěřenecký účet. Obchodník obdrží platbu teprve poté, co Vám byly hodinky doručeny. A to nejlepší: Služba Trusted Checkout je pro Vás jako kupujícího zcela zdarma.

 • Obchodování bez hranic

  Na Chrono24 nabízí hodinky obchodníci z více než 90 zemí. Pomocí Trusted Checkout můžete provést během okamžiku i mezinárodní platby. Náš tým, se kterým se můžete domluvit v různých jazycích, je Vám přitom kdykoli plně k dispozici.

 • Zabezpečené a transparentní odeslání

  Obchodník každé hodinky pojistí v plné výši a při odeslání opatří ID pro sledování zásilky. Ve své zóně myChrono24 můžete nepřetržitě sledovat současný stav své objednávky.

 • Bezpečná platba

  Peníze poukážete pohodlně na svěřenecký účet, kde zůstanou bezpečně uloženy, dokud své hodinky neobdržíte. Teprve potom jsou Vaše peníze obchodníkovi vyplaceny.

 • V případě reklamace jsme Vám připraveni pomoci

  Jestliže zboží nebude dodáno nebo neodpovídá popisu obchodníka, může Vám být ze svěřeneckého účtu vrácena kupní cena. V případě zrušení nákupu obdržíte své peníze rychle a bez komplikací zpět.

 • Ochrana kupujících poskytovaná portálem Chrono24

  • Více než 2000 ověřených obchodníků

   Při nákupu hodinek je velmi důležitá vzájemná důvěra. Proto podle přísných kritérií ověřujeme serióznost každého obchodníka předtím, než může na Chrono24 nabízet své hodinky.

  • Podpora přesně podle Vašich potřeb

   Díky ochraně kupujících poskytované portálem Chrono24 je na Vás pamatováno i po Vaší objednávce provedené přes Chrono24: V ojedinělém případě, že by došlo k nějakým neočekávaným komplikacím, se můžete plně spolehnout na naše pracovníky zákaznické podpory. Budeme Vám nápomocni při jednání s obchodníkem ve snaze o nalezení řešení, které pro Vás bude přijatelné. Stačí, když nás nejpozději do 14 dnů od obdržení zásilky kontaktujete (support@chrono24.com).

Pro bližší informace ohledně ochrany kupujících klikněte zde.
Záruka pravosti portálu Chrono24

Pro obchodníky na Chrono24 platí směrnice s neomezenou platností, která jim zakazuje nabízet napodobeniny nebo padělky hodinek. Každý obchodník je povinen před prodejem hodinek ověřit jejich pravost a v popisu uvést jakékoli změny oproti stavu, v jakém byly dodány výrobcem.

Máte pochybnosti? Jsme připraveni Vám pomoci!

Máte-li pochybnosti o pravosti některých hodinek, které jste si zakoupil(a) od některého z obchodníků na Chrono24, kontaktujte nás během 14 dnů od jejich doručení (support@chrono24.com). Prověříme danou záležitost a spolu s obchodníkem nalezneme řešení, které pro Vás bude přijatelné. V nepravděpodobném případě, že by se Vám nepodařilo se s obchodníkem domluvit na řešení, vrátí Vám peníze přímo Chrono24.

Bližší informace naleznete v našich Podmínkách záruky pravosti.

O nás

Od založení Chrono24 v roce 2003 formujeme mezinárodní trh s luxusními hodinkami a tvoříme nová měřítka. Díky 100 zaměstnancům v Karlsruhe, Berlíně, New Yorku a Hongkongu pracujeme každý den na dalším zatraktivňování našeho tržiště a nabízení prvotřídních služeb kupujícím i prodejcům luxusních hodinek.

Jedinečné: Chrono24 v číslech

Chrono24 je globální špičkové tržiště s luxusními hodinkami. Své nové hodinky zde naleznete mezi více než 300 000 nabídkami nebo je prodáte jednomu z více než 10 miliónů milovníků hodinek měsíčně.

 • 2018

  Špičkové tržiště s luxusními hodinkami od roku 2003

 • 0

  Prodejci z více než 90 zemí

 • 0

  Návštěvníků měsíčně

 • 0

  Nabízených hodinek

 • 0 €

  Celková hodnota hodinek

 • 0

  Aplikace ke stažení

Globální nákup a prodej hodinek

Koupit

Atraktivní nabídky od prodejců z více než 90 zemí: Na Chrono24 naleznete zaručeně hodinky, které vás zcela uchvátí – od klasických automatických hodinek až po vzácné sběratelské kusy.

Prodat

Na Chrono24 hledá své vysněné hodinky více než 350 000 milovníků hodinek. Nalezněte i vy toho vhodného kupujícího pro své hodinky – ať prodáváte své hodinky jako obchodník, nebo soukromě.

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

Náš tým vám rád pomůže po telefonu nebo e-mailem:

+49 721 96693-0

Máte dotazy?
Rádi Vám s nimi pomůžeme.

+1 646-887-3560

Kontakt

?