Máte dotazy?
Rádi Vám s nimi pomůžeme.

Jak si objednám hodinky?

Chcete-li si objednat hodinky, klikněte na stránce nabídek na zelené tlačítko „Koupit“. Pokud jste to ještě neudělali, budete požádáni, abyste se přihlásili, popř. si založili uživatelský účet. Následně zadejte svou dodací adresu. Pod položkou „Přehled nákladů“ vidíte celkovou cenu své objednávky včetně nákladů na odeslání. Vezměte prosím na vědomí, že k této celkové ceně se mohou eventuálně ještě připočítat dovozní daně.

Upozornění: Před zadáním své mezinárodní objednávky se bezpodmínečně informujte u kompetentního celního úřadu na dovozní předpisy platné ve vaší zemi.

Máte dvě možnosti, jak své nové hodinky zaplatit:

 • Platba prostřednictvím bezplatné služby Trusted Checkout

  Poukážete peníze na svěřenecký účet, kde zůstanou bezpečně uloženy, dokud hodinky nedržíte v rukou. Platbu přitom můžete provést buď platební kartou (VISA nebo MasterCard), nebo bankovním převodem. Tým Chrono24 je Vám kdykoli plně k dispozici a stará se o hladký průběh nákupu.

  Po zadání dodací adresy, si přečtěte a akceptujte Všeobecné prodejní podmínky. Následně klikněte na „Objednat s povinností platby“, abyste dokončili objednávku.

  Zjistěte víc o Trusted Checkout: https://www.chrono24.com/info/checkout.htm

 • Kupní cenu zaplatíte přímo prodejci

  Tím se zříkáte bezplatné služby svěřenecké správy portálu Chrono24. Kupní cenu převedete přímo na obchodníka. Platba platební kartou již není možná.

  Když zadáte dodací adresu, přečtěte si a akceptujte Všeobecné prodejní podmínky. Následně klikněte na „Objednat s povinností platby“, abyste dokončili objednání. Jakmile prodejce zpracuje Vaši objednávku, obdržíte e-mailem informace o platbě. Jakmile Vaše platba dorazí, prodejce odešle zboží.

 • Objednání u soukromého prodejce

  Když chcete kupovat od soukromého prodejce, je svěřenecký servis na Chrono24 tím nejbezpečnějším způsobem, jak realizovat platbu za hodinky. Přitom poukážete peníze na svěřenecký účet, kde zůstanou bezpečně uloženy, dokud hodinky nedržíte v rukou.

  Více informací naleznete zde: Prodej hodinek soukromě

Jakmile prodejce zpracuje vaši objednávku, obdržíte e-mailem informace o platbě. Jakmile je vaše platba přijata, prodejce odešle zboží.

Jak mohu hledat hodinky na Chrono24?
Hodinky odpovídající svým požadavkům najdete na Chrono24 pohodlně přes vyhledávací lištu. Stránka s výsledky vyhledávání navíc nabízí rozmanité možnosti filtrování.

Vyhledávací lišta
Vyhledávací lišta představuje ten nejsnadnější a nejrychlejší způsob hledání. Hledaný pojem se během zadávání pojmu automaticky doplňuje a kompletuje.

Stránka s výsledky vyhledávání
Stránka s výsledky vyhledávání nabízí různé možnosti filtrování. Filtrujte například dle výrobce, modelu, reference nebo dostupnosti. Seznam s výsledky vyhledávání lze kromě toho třídit dle relevantnosti, ceny nebo data vložení.

Kliknete-li na Uložit toto vyhledávání, můžete tím založit vyhledávací příkaz, abyste byli o nových nabídkách informováni formou e-mailu. Bude přitom automaticky uložen také Vámi zvolený filtr.
Jak mohu filtrovat výsledky vyhledávání dle jistých nabídek?
Po provedení hledání nějakého produktu přes vyhledávací lištu můžete výsledek vyhledávání dále omezit filtrem v seznamu výsledků. Filtrujte například dle výrobce, modelu, stavu nebo materiálu. Když kliknete na více, zobrazí se dodatečné filtrovací možnosti. Můžete přitom zvolit více hodnot pro jeden filtr najednou. Chcete-li potom filtr deaktivovat, postačí, když jednoduše odstraníte příslušný háček.

Třídění výsledků přizpůsobíte přes výběrové políčko na pravém horním okraji seznamu. Volit přitom můžete mezi cenou, datem vložení a relevantností. Standardní třídění můžete změnit v položce Nastavení ve své zóně myChrono24.
Musím se před nákupem registrovat na Chrono24?
Ano. Tím Vám můžeme v případě dotazů co nejlépe pomoci a informovat Vás o nejnovějším stavu Vaší objednávky.
Nabídka pochází ze zahraničí. Na co bych měl/a při koupi dávat pozor a jaké poplatky se vyskytnou?
Cena bývá v inzerátu zobrazována tak, jak ji zadal prodejce. Mohou se proto vyskytnout dodatečné náklady jako celní poplatky, daně, poštovné nebo pojištění.

Ohledně přesné ceny a obsažených nákladů kontaktujte prosím nabízejícího hodinky. Ten Vám může také sdělit, zda celní formality vyřídí spediční služba. Ohledně pravidel platných ve Vaší zemi se prosím obraťte na svůj lokální celní úřad.

Koupě hodinek v rámci Evropské unie probíhá bez cel. V případě dovozu do EU ze třetích zemí, například z USA, se k ceně přidruží nepatrný celní poplatek a daň z dovozu. Kontaktujte prosím celní úřad ve své zemi, abyste obdrželi přesnější informace.
Jak mohu jednat s obchodníkem?

Někteří prodejci akceptují cenové návrhy. Chcete-li navrhnout prodejci cenu, klikněte na stránce nabídek na tlačítko „Navrhnout cenu“. Potom zadejte svůj cenový návrh a svou dodací adresu. Přečtěte si a akceptujte Všeobecné prodejní podmínky a klikněte na „Odeslat cenový návrh“. Prodejce Váš cenový návrh zkontroluje a ohlásí se Vám.

Pokud prodejce zásadně neakceptuje žádné cenové návrhy, nemáte tuto funkci vůbec k dispozici.

Z čeho se skládá prodejní cena hodinek?
Prodejní cena hodinek se skládá z různých položek. V první řadě se přitom jedná o samotnou nabídkovou cenu za hodinky. Navíc se může skládat z dodatečných nákladů na balné, pojištění, poštovné nebo daně z přidané hodnoty a daně z dovozu. Výše dodatečných nákladů se může odlišovat v závislosti na tom, zda si své hodinky objednáte od obchodníka z ciziny nebo tuzemska. Kontaktujte obchodníka, abyste obdrželi přesnější informace.
Nabídka pochází ze zahraničí. Na co bych měl/a při koupi dávat pozor a jaké poplatky se vyskytnou?
Cena bývá v inzerátu zobrazována tak, jak ji zadal prodejce. Mohou se proto vyskytnout dodatečné náklady jako celní poplatky, daně, poštovné nebo pojištění.

Ohledně přesné ceny a obsažených nákladů kontaktujte prosím nabízejícího hodinky. Ten Vám může také sdělit, zda celní formality vyřídí spediční služba. Ohledně pravidel platných ve Vaší zemi se prosím obraťte na svůj lokální celní úřad.

Koupě hodinek v rámci Evropské unie probíhá bez cel. V případě dovozu do EU ze třetích zemí, například z USA, se k ceně přidruží nepatrný celní poplatek a daň z dovozu. Kontaktujte prosím celní úřad ve své zemi, abyste obdrželi přesnější informace.
Jak mohu platit?

Platba prostřednictvím bezplatné služby Trusted Checkout

S Trusted Checkout můžete zaplatit buď platební kartou (VISA nebo MasterCard), nebo bankovním převodem. Informace o platbě obdržíte v návaznosti na svou objednávku. Platba přes PayPal není v současné době bohužel možná.

Zjistěte víc o Trusted Checkout: https://www.chrono24.com/info/checkout.htm

Kupní cenu zaplatíte přímo prodejci

Jestliže chcete zaplatit kupní cenu přímo obchodníkovi, může to vyřídit bankovním převodem. Platba platební kartou již není možná.

Objednání u soukromého prodejce

Když chcete kupovat od soukromého prodejce, je svěřenecký servis na Chrono24 tím nejbezpečnějším způsobem, jak realizovat platbu za hodinky. Přitom poukážete peníze na svěřenecký účet, kde zůstanou bezpečně uloženy, dokud hodinky nedržíte v rukou. Více informací naleznete zde: Prodej hodinek soukromě

Upozornění: Před zadáním své mezinárodní objednávky se bezpodmínečně informujte u kompetentního celního úřadu na dovozní předpisy platné ve Vaší zemi.

Prodejce nabízí jako způsob platby pouze platbu předem bankovním převodem. Je to důvěryhodné?
V případě, že prodejcem je profesionální obchodník:
Ano, mnoho profesionálních obchodníků vyžaduje platbu předem bankovním převodem. Klademe velký důraz na to, aby obchodníci vedeni na Chrono24 byli důvěryhodní. Každého obchodníka na Chrono24 podrobujeme při jeho registraci obsáhlé kontrole jeho totožnosti a serióznosti. Tato prověrka zahrnuje mimo jiné informace typu obchodní licence a reference ostatních obchodníků. Případně se nabízí osobní schůzka na bezpečném místě za účelem platby v hotovosti a předání hodinek. Upozorňujeme, že Chrono24 nenese žádnou zodpovědnost za nákup.

V případě, že prodejcem je Private Seller:
Při koupi od soukromého prodejce není platba předem bezpečnou metodou. V případě, že soukromý prodejce trvá na platbě předem a Vy chcete hodinky bezpodmínečně koupit, zkontrolujte ve svém vlastním zájmu důvěryhodnost prodejce a nabídky. Například můžete požadovat reference nebo si nechat zaslat více fotografií hodinek nebo fotografie osobních dokladů. Možnými alternativami k platbě předem je osobní setkání na bezpečném místě za účelem platby v hotovosti nebo použití svřeneckého servisu. Pokud byste měli pochybnosti o důvěryhodnosti prodejce, raději se vzdejte úmyslu dané hodinky koupit.

Mnozí prodejci nabízejí realizaci přes Chrono24. Své peníze přitom vložíte na vázaný účet, kde zůstanou bezpečně uloženy, dokud své hodinky neobdržíte do vlastních rukou. Tým společnosti Chrono24 vždy stojí na Vaší straně a stará se o bezproblémový nákup. Další informace o realizaci přes Chrono24 naleznete zde:
Jaké podmínky platí pro vracení zboží?

Při objednání přes Trusted Checkout máte vždy právo na vrácení zboží do 14 dnů. Jestliže zaplatíte kupní cenu přímo obchodníkovi, informujte se předem na jeho podmínky vracení zboží.

Při koupi od soukromé osoby neplatí zákonné právo na vrácení zboží. Můžete však do 7 dnů od přijetí hodinek podat u Chrono24 reklamaci.

Kdo nese náklady na vrácení hodinek?
Nesete přímé náklady na vrácení hodinek. Vezměte prosím na vědomí, že náklady na vrácení mohou být vzhledem k pojistné ochraně až ve výši 250 €.
Kde mohu moji objednávku zrušit?
Kontaktujte v rámci 14 dnů po doručení zboží náš tým podpory telefonicky (+1 646-887-3560) nebo e-mailem (). Zdokumentujeme a potvrdíme Vám doručení Vašeho storna ve stanovené lhůtě a provedeme všechny další kroky.
Co je Trusted Checkout?

Trusted Checkout je nejbezpečnějším způsobem, jak si pořídit své vysněné hodinky. Peníze poukážete na svěřenecký účet, kde zůstanou bezpečně uloženy, dokud hodinky nedržíte v rukou. Teprve poté budou peníze vyplaceny prodejci. Tým Chrono24 je Vám kdykoli plně k dispozici a stará se o hladký průběh nákupu.

Zjistěte víc o Trusted Checkout: https://www.chrono24.cz/about-us.htm

Kolik stojí Trusted Checkout?
Servis Trusted Checkout je bezplatný.
Mám zvláštní garanční a záruční nároky při koupi přes Trusted Checkout?
U Trusted Checkout platí zákonná ustanovení týkající se záruky. Nedochází k rozšíření garančních a záručních nároků.
Kdy je možné nakupovat přes Trusted Checkout?
Nabídky Trusted Checkout poznáte ve výsledcích vyhledávání a na stránkách nabídek na zeleném symbolu Trusted Checkout.
Na co musím dbát při koupi od soukromé osoby?
Když chcete kupovat od soukromého prodejce, je svěřenecký servis na Chrono24 tím nejbezpečnějším způsobem, jak realizovat platbu za hodinky. Své peníze přitom vložíte na vázaný účet, kde zůstanou bezpečně uloženy, dokud své hodinky neobdržíte do vlastních rukou. Tým společnosti Chrono24 vždy stojí na Vaší straně pro případ, že něco nefunguje tak, jak je sjednáno.

V případě, že soukromý prodejce neposkytuje svěřenecký servis na Chrono24, doporučujeme Vám osobní setkání na bezpečném místě. Osobní realizace v obchodních prostorách zavedeného obchodníka s hodinkami, který může ihned hodinky zkontrolovat, je v tomto ohledu nejbezpečnějším způsobem. Možnými alternativami jsou platba přes PayPal nebo použití externího svěřeneckého servisu. Upozorňujeme, že pouze ty soukromé prodejce, kteří nabízejí svěřenecký servis na Chrono24, můžeme opravdu zkontrolovat. Důkladně zkontrolujte nabídku a podmínky ještě předtím, než hodinky od soukromého prodejce koupíte.
Kontroluje Chrono24 obchodníky?
Každého obchodníka na Chrono24 podrobujeme při jeho registraci obsáhlé kontrole jeho totožnosti a serióznosti. Tato prověrka zahrnuje mimo jiné informace typu obchodní licence a reference ostatních obchodníků. Do hodnocení se průběžně promítá také zpětná vazba zákazníků.
Co vypovídá pečeť Trusted Seller o daném obchodníku?
Každého obchodníka na Chrono24 podrobujeme při jeho registraci obsáhlé kontrole jeho totožnosti a serióznosti. Pečeť Trusted Seller propůjčujeme výhradně těm obchodníkům, kteří se na základě zkušeností Chrono24 a uživatelů vyznačují výjimečnou spolehlivostí a důvěryhodností.

Trusted Seller je vždy komerční obchodník s hodinkami, který se zavazuje dodržovat jisté podmínky.K těmto podmínkám mimo jiné patří to, že

 • všechny údaje týkající se jeho osoby a firmy uváděné na platformě a vůči Chrono24 jsou pravdivé
 • obchoduje výhradně s originálním zbožím z důvěryhodných zdrojů
 • uvádí pravdivý stav svého zboží a poukazuje slovem a obrazem na případné existující závady
 • na poptávky zákazníků obdržené prostřednictvím Chrono24 odpovídá zpravidla do 5 pracovních dnů.

Férová realizace obchodu je na prvním místě. Jestliže dojde k neshodám, bude obchodník hledat společně se zákazníkem řešení uspokojivé pro obě strany. Porušení jedné nebo několika z těchto podmínek může vést k dočasné nebo trvalé ztrátě pečeti Trusted Seller nebo – v případě závažných porušení – členství v Chrono24.
Co je to garance pravosti?

Pro obchodníky na Chrono24 platí směrnice s neomezenou platností, která jim zakazuje nabízet napodobeniny nebo padělky hodinek. Každý obchodník je povinen před prodejem hodinek ověřit jejich pravost a v popisu uvést jakékoli změny oproti stavu, v jakém byly dodány výrobcem. Bližší informace naleznete v našich Podmínkách záruky pravosti.

Co je to ochrana kupujícího?

Díky ochraně kupujících poskytované portálem Chrono24 je na Vás pamatováno i po Vaší objednávce provedené přes Chrono24: V ojedinělém případě, že by došlo k nějakým neočekávaným komplikacím, se můžete plně spolehnout na naše pracovníky zákaznické podpory. Budeme Vám nápomocni při jednání s obchodníkem ve snaze o nalezení řešení, které pro Vás bude přijatelné. Stačí, když nás nejpozději do 14 dnů od obdržení zásilky kontaktujete (support@chrono24.com).

Pro bližší informace ohledně ochrany kupujících klikněte zde: Ochrana kupujících poskytovaná portálem Chrono24

Kde mohu moji objednávku zrušit?
Kontaktujte v rámci 14 dnů po doručení zboží náš tým podpory telefonicky (+1 646-887-3560) nebo e-mailem (). Zdokumentujeme a potvrdíme Vám doručení Vašeho storna ve stanovené lhůtě a provedeme všechny další kroky.
Komu mohu zaslat dotaz k určitým hodinkám?
Všechny dotazy týkající se vlastností, dostupnosti, stavu nebo rozsahu dodávky Vám ochotně zodpoví prodejce. Chcete-li zaslat dotaz prodejci, klikněte na stránce nabídek na tlačítko „Kontaktovat prodejce“.
Jak mohu hledat hodinky na Chrono24?
Hodinky odpovídající svým požadavkům najdete na Chrono24 pohodlně přes vyhledávací lištu. Stránka s výsledky vyhledávání navíc nabízí rozmanité možnosti filtrování.

Vyhledávací lišta
Vyhledávací lišta představuje ten nejsnadnější a nejrychlejší způsob hledání. Hledaný pojem se během zadávání pojmu automaticky doplňuje a kompletuje.

Stránka s výsledky vyhledávání
Stránka s výsledky vyhledávání nabízí různé možnosti filtrování. Filtrujte například dle výrobce, modelu, reference nebo dostupnosti. Seznam s výsledky vyhledávání lze kromě toho třídit dle relevantnosti, ceny nebo data vložení.

Kliknete-li na Uložit toto vyhledávání, můžete tím založit vyhledávací příkaz, abyste byli o nových nabídkách informováni formou e-mailu. Bude přitom automaticky uložen také Vámi zvolený filtr.
Jak najdu určité hodinky?

Při hledání hodinek na Chrono24 je nejlepší používat funkci vyhledávání. Když provedete hledání, máte k dispozici různé filtry, např. „Model“, „Rok“ nebo „Cena“ pro další omezení výsledků vyhledávání.

Hledání můžete také uložit a my Vás pak budeme informovat, jakmile se k Vašemu vyhledávání vyskytnou nové výsledky.

Na co musím dbát při koupi od soukromé osoby?
Když chcete kupovat od soukromého prodejce, je svěřenecký servis na Chrono24 tím nejbezpečnějším způsobem, jak realizovat platbu za hodinky. Své peníze přitom vložíte na vázaný účet, kde zůstanou bezpečně uloženy, dokud své hodinky neobdržíte do vlastních rukou. Tým společnosti Chrono24 vždy stojí na Vaší straně pro případ, že něco nefunguje tak, jak je sjednáno.

V případě, že soukromý prodejce neposkytuje svěřenecký servis na Chrono24, doporučujeme Vám osobní setkání na bezpečném místě. Osobní realizace v obchodních prostorách zavedeného obchodníka s hodinkami, který může ihned hodinky zkontrolovat, je v tomto ohledu nejbezpečnějším způsobem. Možnými alternativami jsou platba přes PayPal nebo použití externího svěřeneckého servisu. Upozorňujeme, že pouze ty soukromé prodejce, kteří nabízejí svěřenecký servis na Chrono24, můžeme opravdu zkontrolovat. Důkladně zkontrolujte nabídku a podmínky ještě předtím, než hodinky od soukromého prodejce koupíte.
Kdy mi hodinky přijdou?
Dostupnost a dodací lhůta jsou uvedené na stránce nabídek. Vezměte prosím na vědomí, že tyto časové údaje platí od přijetí platby. Všechny dotazy týkající se zaslání Vám ochotně zodpoví prodejce. Chcete-li zaslat dotaz prodejci, klikněte na stránce nabídek na tlačítko „Kontaktovat prodejce“.
Jak rychle je zboží k dispozici?
Zboží nabízené přes Trusted Checkout je zpravidla k dispozici okamžitě nebo v krátkém termínu. Přesné údaje naleznete na příslušné stránce nabídky.
Kterým poskytovatelem přepravní služby bude zboží dodáno?
O službách poskytovatele balíkových služeb, které chce využít, rozhodne obchodník. V potvrzení o odeslání uvidíte poskytovatele balíkových služeb, který byl použit.
Mohu sledovat stav mé zásilky?
Budeme Vás informovat, jakmile bude zboží odesláno a zašleme Vám pomocí e-mailu ID pro sledování zásilky, pokud je k dispozici.
Jsem pojištěn/a proti poškození při dopravě nebo krádeži?
Trusted Checkout objednávky se vždy odesílají pojištěné, pokud nedohodnete s obchodníkem něco jiného.
V jaké hodnotě je zásilka pojištěna?
Obecně je zboží při odeslání pojištěno na plnou hodnotu.
Kde mohu moji objednávku zrušit?
Kontaktujte v rámci 14 dnů po doručení zboží náš tým podpory telefonicky (+1 646-887-3560) nebo e-mailem (). Zdokumentujeme a potvrdíme Vám doručení Vašeho storna ve stanovené lhůtě a provedeme všechny další kroky.
Při zakoupení přes Trusted Checkout

Budete-li chtít uplatnit své právo na vrácení zboží do 14 dnů (při zakoupení přes Trusted Checkout), obraťte se na nás prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře.

Ve všech ostatních případech klikněte ve svém uživatelském účtu v zóně „Vaše objednávky“ na příslušné tlačítko, resp. odkaz, abyste nás o tom informovali. Následně se s Vámi spojí prodejce, abyste společně nalezli řešení.

Kdo je mým smluvním partnerem při koupi hodinek?
Vaším smluvním partnerem je ve všech případech příslušný obchodník nebo soukromý prodejce. Pokud jste se rozhodli pro realizaci přes Chrono24, zobrazí se Vám prodejní podmínky v průběhu procesu koupě. Pokud své hodinky budete kupovat přímo od obchodníka, všimněte si prosím příslušné VOP obchodníka.

Další informace o realizaci přes Chrono24 naleznete zde:
Kde mohu moji objednávku zrušit?
Kontaktujte v rámci 14 dnů po doručení zboží náš tým podpory telefonicky (+1 646-887-3560) nebo e-mailem (). Zdokumentujeme a potvrdíme Vám doručení Vašeho storna ve stanovené lhůtě a provedeme všechny další kroky.
Došla má platba?
Děkujeme za Vaši platbu. Budeme Vás samozřejmě informovat, jakmile bude platba přijata. Ignorujte, prosím, další oznámení, která Vás vyzývají k provedení platby. Tyto zprávy se generují automaticky, až dokud nedorazí platba na účet.
Mohu sledovat stav mé zásilky?
Budeme Vás informovat, jakmile bude zboží odesláno a zašleme Vám pomocí e-mailu ID pro sledování zásilky, pokud je k dispozici.
Jak mohu za zboží zaplatit?
Můžete zaplatit buď kreditní kartou (VISA nebo MasterCard) nebo bankovním převodem. Jaké způsoby platby jsou možné u zboží, je zobrazeno na stránce nabídky.

K provádění plateb spolupracujeme s poskytovatelem platebních služeb Mangopay. Mangopay je poskytovatel platebních služeb specializující se na online tržiště, který je spojen s francouzskou Bank Credit Mutuel Arkea.
Co mohu dělat, když mi prodejce neodpoví?
Naši prodejci jsou povinni odpovídat na poptávky do 5 pracovních dnů. Někteří prodejci dostávají denně mnoho poptávek, což může vést v ojedinělých případech ke zpoždění. Můžete se ještě pokusit zastihnout prodejce telefonicky. Ve většině případů naleznete telefonní číslo na stránce nabídek pod odkazem „Prodejci“.
Jak kontaktuji přímo obchodníka?
V případě dotazů ke zboží můžete obchodníka kontaktovat pomocí jím uvedených kontaktních údajů. Na otázky kolem Vaší Trusted Checkout objednávky Vám rád odpoví náš tým podpory telefonicky (+1 646-887-3560) nebo e-mailem ().
Kde mohu moji objednávku zrušit?
Kontaktujte v rámci 14 dnů po doručení zboží náš tým podpory telefonicky (+1 646-887-3560) nebo e-mailem (). Zdokumentujeme a potvrdíme Vám doručení Vašeho storna ve stanovené lhůtě a provedeme všechny další kroky.
Jakou hodnotu mají mé hodinky?

Hodnotu svých hodinek můžete zcela jednoduše zjistit na Chrono24 – samozřejmě bezplatně. Jednoduše si zvolte svůj model a stav a my srovnáme Vaše hodinky s 300 000 nabídkami z celého světa. Následně obdržíte doporučení ceny, díky němuž dosáhnete nejlepší možné prodejní ceny.
Ke stanovení hodnoty

Nakupuje hodinky přímo platforma Chrono24?
Jako online tržiště spojuje Chrono24 milovníky hodinek z celého světa. Obchod je přitom realizován vždy mezi kupujícím a prodejcem. Proto také nekupujeme, neoceňujeme ani nekontrolujeme žádné zboží. Doporučujeme Vám prodávat své hodinky prostřednictvím soukromého inzerátu.
Co je referenční číslo?
Referenční číslo označuje model, popř. modelovou variantu Vašich hodinek a může se skládat z více číslic a písmen. U některých výrobců naleznete referenční číslo vyryté na spodku pouzdra (nezaměňte s číslem pouzdra), na konci pásku a zřídka i na ciferníku. V každém případě by mělo být možno nalézt referenční číslo v dokladech Vašich hodinek nebo na účtu. Pokud referenční číslo nenaleznete, vyhledejte jméno výrobce na ciferníku na internetu a porovnejte obrázky se svými hodinkami. Tato krátká rešerše Vám ve většině případů pomůže.
Jak vytvořím inzerát na Chrono24?

Vytvořit inzerát na Chrono24 je naprosto jednoduché s inzertním asistentem. Potřebujete zde pouze referenční číslo Vašich hodinek. Můžete také ručně vybrat svůj model. Klikněte přitom na „Dále bez referenčního čísla“. Více informací naleznete zde: Prodejte své hodinky na Chrono24

Jak mohu svůj inzerát změnit?

Svůj inzerát můžete kdykoliv upravit ve své zóně myChrono24 (v současné době jen na webové stránce Chrono24). Vyberte přitom položku menu „Inzeráty“ a klikněte následně pod inzerátem na možnost „Změnit inzerát“.

Pokud chcete upravit cenu, výrobce nebo model, obraťte se na nás prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře.

Proč můj inzerát ještě není online?

Může existovat několik důvodů, proč Váš inzerát ještě není aktivní.

1. Ještě eventuálně nebyly překontrolovány bezpečnostní obrázky, které jste odeslali. To může trvat až 2 nebo 3 pracovní dny. V takovém případě mějte, prosím, ještě trochu strpení. Jakmile bude kontrola dokončena, budeme Vás o tom informovat. V ojedinělých případech Vás e-mailem požádáme o další údaje. Bezpodmínečně zkontrolujte také složku Spam ve svém e-mailovém programu, abyste si byli jistí, že nepřehlédnete žádný e-mail od nás.

2. Je možné, že nám ještě nedošel poplatek za inzerát. Vezměte prosím na vědomí, že převod můžete trvat až 3 pracovní dny.

Jak mohu zaslat své hodinky?
Chrono24 v současné době nespolupracuje s žádným zasilatelem. Informujte se předem na lokální zasilatele pro přepravu cenného zboží. Informujte se přímo u zasilatele ohledně podmínek pro odeslání. Dejte pozor na to, aby byly hodinky při odeslání pojištěny na jejich plnou hodnotu a opatřeny ID pro tracking. Příjemce by měl svým podpisem stvrdit, že balík obdržel. V případě zpětné zásilky do zahraničí byste měli balík výslovně označit jako zpětnou zásilku, aby celní úřad nepožadoval za balík úhradu dovozní daně.
Kdy dostanu peníze?

Při platbě přes svěřenecký servis

Když kupující poukáže kupní cenu na svěřenecký účet, zůstanou peníze bezpečně v úschově, dokud kupující neobdrží objednané zboží a nepotvrdí nám to. Nejpozději 7 dnů od potvrzení dodávky kupujícím platbu uvolníme. Platba může být uvolněna také dříve, pokud s tím kupující souhlasí.

Pokud kupující platí kupní cenu přímo Vám, kontaktujte ho přímo. Prodej doporučujeme vždy vyřizovat s platbou předem.

Neprodal/a jsem své hodinky

Jestliže své hodinky neprodáte do 6 měsíců, uhradíme Vám poplatek za inzerát. Předpokladem pro to je, že Vaše hodinky byly na Chrono24 online po dobu 6 měsíců, nebyly prodány a ještě se nachází ve Vašem vlastnictví. Jako důkaz nám zašlete po uplynutí 6 měsíců 2 fotografie svých hodinek, na kterých budou vidět námi stanovené časy. V takovém případě nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře.

Vezměte prosím na vědomí, že podle našich všeobecných obchodních podmínek není v případě soukromého prodejce možná refundace, pokud jste již hodinky prodali jiným způsobem.

Můj inzerát byl smazán

Abychom udržovali nabídky na Chrono24 aktuální, pravidelně e-mailem kontrolujeme, zda je inzerované zboží ještě dostupné. Pokud inzerát nepotvrdíte, bude po týdnu automaticky smazán. Inzerát Vám ochotně znovu aktivujeme. Napište nám za tím účelem prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře.

Své inzeráty můžete v zóně myChrono24 také snadno spravovat. Najdete tam všechny důležité informace na jedno kliknutí.

Jak přesně funguje záruka vrácení peněz?
Jestliže své hodinky neprodáte do 6 měsíců, vrátíme Vám poplatek za inzerát. Předpokladem pro to je, že Vaše hodinky byly na Chrono24 online po dobu 6 měsíců, nebyly prodány a ještě se nachází ve Vašem vlastnictví. K tomu musíte po uplynutí 6 měsíců do 4 týdnů prokázat, že tyto hodinky ještě vlastníte.
Jak vložím svoje nabídky?
Máte možnost buď vytvořit inzerát se svými hodinkami nebo importovat údaje ze své webové stránky.

V zóně obchodníka vytváříte svoje nabídky sami. Za tímto účelem musíte vyplnit formulář Nová nabídka. Náš dotazník Vám pomůže nabízené hodinky rychle a kompletně popsat. Ke každé nabídce můžete, v závislosti na zakoupeném balíčku služeb, zveřejnit od 6 do 16 obrázků.

Import dat z Vaší webové stránky je možný od 25 nabídek a po zařazení do kategorie PRO. Data z Vaší webové stránky se přitom importují plně automaticky a denně se aktualizují.
Jak se zaregistruji jako komerční obchodník?
Registrujte se jako komerční obchodník na Chrono24 v několika málo krocích:
 1. Zapište své osobní údaje
 2. Uložte své platební údaje (kreditní karta, v Německu také příkaz k inkasu SEPA)
 3. Odešlete ověřovací doklady
Hned poté již můžete nahrát první nabídky. Ještě předtím, než budou Vaše nabídky zveřejněny, musí Chrono24 nejprve schválit Váš účet obchodníka. Mějte prosím na paměti, že spuštění proběhne teprve po kontrole Vašich údajů a podkladů. Ke kontrole potřebujeme kopie následujících dokladů, které nám zašlete nahráním dokumentů, e-mailem, faxem nebo poštou:
 • Výpis z obchodního rejstříku nebo živnostenský list
 • Prokázání adresy ve formě účtu za telefon, vyúčtování spotřeby elektřiny apod.
Využijte 30 dnů bezplatné zkušební fáze a testujte Chrono24, seč Vám síly stačí.
Kontaktovat společnost Chrono24

Povinné pole

Zjistěte více

Zjistěte více

Najděte odpovědi na nejčastější dotazy k Chrono24.

Podívat se na nejčastěji kladené dotazy

Seznamte se s námi

Seznamte se s námi

Podívejte se do zákulisí a zjistěte více o Chrono24.

Zjistit více

Máte dotazy?
Rádi Vám s nimi pomůžeme.

+1 646-887-3560

Kontakt