I v době COVID-19 můžete bez obav používat Chrono24. Jste vždy chráněni naší ochranou kupujících.
Přihlásit

Watch Collection

Vytvořte sbírku hodinek a sledujte vývoj hodnoty Vašich oblíbených kusů.

Seznamte se s Watch Collection

V tomto videu získáte první dojem, co Vás v Chrono24 Watch Collection čeká. Ve Vaší osobní Watch Collection můžete online udržovat a spravovat Vaši sbírku hodinek. Zcela jednoduše přidejte hodinky, uložte libovolné množství údajů a nahrajte vlastní obrázky Vašich hodinek. Můžete sledovat jak historický, tak i budoucí vývoj hodnoty Vašich sběratelských kousků a peněžních vkladů.

Vaše sbírka online na jednom místě

Spusťte Vaši osobní Watch Collection na Chrono24, přidejte Vaše hodinky a odhalte Vaši sbírku online ze zcela nové perspektivy. Do Vaší Watch Collection můžete nahlížet doma i na cestách a stejně tak ji také spravovat. Kromě toho máte také možnost udržovat nejen Vaši vlastní sbírku, nýbrž můžete také sledovat zajímavé hodinky, které ještě nevlastníte.

Vaše vášeň v číslech

Ať již sběratelský kousek nebo investice: S naším nástrojem můžete jako milovník hodinek rychle a snadno odhadnout hodnotu Vašich hodinek a průběžně ji sledovat. Na základě našich jedinečných údajů počítáme každý den nové odhady pro jednotlivé hodinky, ovšem základní trendy vývoje hodnoty se většinou ukážou až za delší časové období. Naši databázi neustále rozšiřujeme o další modely hodinek. Do Vaší Watch Collection můžete zadat také vzácné jednotlivé kusy, i když naše databáze dosud neobsahuje odhadovanou hodnotu. Tím nám pomůžete v dalším vývoji nástroje.

Další funkce ve Vaší Watch Collection

Personalizovat

Individualizujte Vaši Watch Collection díky vlastním obrázkům. Ty můžete jednoduše nahrát a uložit. Dále můžete přidat ke každým hodinkám Vaše zcela osobní poznámky, které vidíte pouze Vy.


Podělte se o Vaši Watch Collection s přáteli

Podělte se o Vaši sbírku hodinek se svými přáteli a známými jednoduše přímo prostřednictvím různých kanálů, ať na Facebooku nebo e-mailem.

Přidat hodinky a objevit hodnotu

Jednoduše zadejte referenční číslo svých hodinek. Pokud referenční číslo nemůžete najít, máte alternativně také možnost zadat značku, model nebo další vlastnosti svých hodinek.

Zde naleznete referenční číslo:
Na ciferníku
V papírech
Na spodním krytu hodinek
Na spojení pásku s hodinkami

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

Co je to Watch Collection?
Ve Watch Collection spravujete a udržujete svoji sbírku hodinek online. Zcela jednoduše přidejte hodinky, uložte libovolné množství údajů a nahrajte vlastní obrázky svých hodinek. Můžete zjistit historický vývoj hodnoty a také sledovat budoucí vývoj hodnoty. Máte rovněž možnost udržovat nejen svoji vlastní sbírku, nýbrž můžete také sledovat hodinky, které Vás zajímají, ale ještě je nevlastníte.
Musím hodinky vlastnit, abych si je mohl/a dát do své Watch Collection?
Ne, můžete pozorovat také hodinky, které Vás zajímají a sledovat jejich vývoj hodnoty. Zadejte k tomu referenční číslo nebo značku, model a stav hodinek a vyberte možnost "Tyto hodinky nevlastním".

Zjistit více
Kolik hodinek můžu do své Watch Collection přidat?
Můžete přidat neomezený počet hodinek.
Proč jsou v mé Watch Collection hodinky, které jsem sám nepřidal/a?
Jakmile je prostřednictvím Chrono24 realizována koupě, jsou hodinky přidány do Vaší Watch Collection, abyste mohl/a přímo sledovat vývoj hodnoty těchto hodinek.
Jaké odhadované hodnoty vidím ve své Watch Collection?
Ve své Watch Collection vidíte jak odhadovanou hodnotu a vývoj hodnoty své celé sbírky hodinek, tak i každých jednotlivých hodinek.
V jakých časových intervalech se odhadované hodnoty nově přepočítávají?
Odhadované hodnoty se denně nově přepočítávají. Výkyvy ovšem nejsou vidět denně, nýbrž za delší časová období.
Mohou ostatní uživatelé vidět moji Watch Collection?
Ne, tu mohou vidět pouze uživatelé, se kterými svoji Watch Collection aktivně sdílíte.
Mohu ve Watch Collection uložit osobní informace?
Ano, ke každým hodinkám můžete přidat vlastní obrázky nebo poznámky.
Mohu přidat také vzácné hodinky?
Ano, do své Watch Collection můžete přidat všechny hodinky, aby byla Vaše sbírka hodinek kompletní. Ke vzácným hodinkám máme ovšem bohužel málo nebo žádné údaje. Jakmile jsou však hodinky častěji inzerovány a je k dispozici dostatek údajů, budou tyto informace automaticky přehrány do Watch Collection.

Všechny otázky a odpovědi