Přeskočit
Máte otázky? Náš tým podpory Vám rád pomůže: +1 646-887-3560
Chrono24 - Česko
Přihlásit nebo se registrovat

Watch Collection

Sledujte vývoj hodnoty své sbírky hodinek

Spusťte svou sbírku hodinek online

Sběratelské srdce, co víc si přát? S naší Watch Collection máte hodinky vždy u sebe a vývoj hodnoty vašich oblíbených kousků máte vždy pod kontrolou.

 • Spravujte svou sbírku hodinek online
 • Celkem jednoduše přidejte nové hodinky
 • Doplňte užitečné údaje a nahrajte obrázky
 • Zjistěte aktuální tržní hodnotu svých hodinek
 • Sledujte historické a budoucí vývoje hodnoty
0:40

Vezměte si své hodinky všude sebou

Vyzkoušejte svoji sbírku hodinek ze zcela nové perspektivy: Online, okamžitě k dispozici a po ruce kdekoli pomocí smartphonu. Můžete tak sledovat zajímavé hodinky, určovat hodnotu hodinek a udržovat svou Watch Collection, kdekoli a kdykoli budete chtít.

Sledujte vývoj hodnoty

Nechte si odhadnout aktuální hodnotu svých hodinek a sledujte budoucí vývoj hodnoty vlastních nebo jiných zajímavých hodinek. Naši databázi, která je světovým unikátem, neustále rozšiřujeme. Všechny odhadované hodnoty každý den přepočítáváme. A pokud zadáváte unikátní hodinky bez odhadu, pomozte nám, aby byla Watch Collection pro všechny ještě lepší.

Sbírat hodinky, užívat si výhody

 • Personalizovat sbírku

  Dopřejte své Watch Collection individuální nádech díky vlastním údajům, obrázkům a poznámkám.
 • Automatizovat sbírání

  Jakmile si koupíte hodinky přes Chrono24, automaticky se přidají.

Watch Scanner

Založit sbírku hodinek pomocí fotografie

Stáhněte si nyní aplikaci Chrono24 a přidejte hodinky do své Watch Collection pomocí Watch Scanner. Nezáleží na tom, zda už hodinky nosíte na zápěstí nebo vám jen připadají zajímavé – s fotografií je máte pevně jako část své osobní sbírky hodinek nebo ke sledování.

Instalovat a vyzkoušet aplikaci:

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

Ve Watch Collection spravujete a udržujete svoji sbírku hodinek online. Zcela jednoduše přidejte hodinky, uložte libovolné množství údajů a nahrajte vlastní obrázky svých hodinek. Ve Watch Collection můžete kromě toho také sledovat historický vývoj hodnoty a budoucí vývoj hodnoty. Máte rovněž možnost sledovat hodinky, které Vás zajímají, ale ještě je nevlastníte.
Ne, můžete také sledovat hodinky, které Vás zajímají a jejichž vývoj hodnoty chcete sledovat. Za tímto účelem zadejte referenční číslo nebo značku, model a stav hodinek a vyberte možnost „Tyto hodinky nevlastním“.

Zjistit více
Můžete přidat neomezený počet hodinek.
Jakmile koupíte prostřednictvím Chrono24 nějaké hodinky, jsou tyto hodinky přidány do Vaší Watch Collection, abyste mohli sledovat vývoj jejich hodnoty.
Ve své Watch Collection vidíte jak odhadovanou hodnotu a vývoj hodnoty každých jednotlivých hodinek, tak i celé sbírky hodinek.
Odhadované hodnoty se nově přepočítávají na denní bázi. Výkyvy ovšem nejsou vidět denně, nýbrž za delší časová období.
Ano, ke každým hodinkám můžete přidat vlastní obrázky nebo poznámky.
Ano, do své Watch Collection můžete přidat všechny hodinky, aby byla Vaše sbírka hodinek kompletní. Ke vzácným hodinkám máme ovšem bohužel pouze málo nebo žádné údaje. Jakmile jsou však takové hodinky častěji inzerovány a je k dispozici dostatek údajů, budou tyto informace automaticky zapracovány do Watch Collection.