Watch Collection

Vytvořte sbírku hodinek a sledujte vývoj hodnoty Vašich oblíbených kusů.

Seznamte se s Watch Collection

V tomto videu získáte první dojem, co Vás v Chrono24 Watch Collection čeká. Ve Vaší osobní Watch Collection můžete online udržovat a spravovat Vaši sbírku hodinek. Zcela jednoduše přidejte hodinky, uložte libovolné množství údajů a nahrajte vlastní obrázky Vašich hodinek. Můžete sledovat jak historický, tak i budoucí vývoj hodnoty Vašich sběratelských kousků a peněžních vkladů.

Vaše sbírka online na jednom místě

Spusťte Vaši osobní Watch Collection na Chrono24, přidejte Vaše hodinky a odhalte Vaši sbírku online ze zcela nové perspektivy. Do Vaší Watch Collection můžete nahlížet doma i na cestách a stejně tak ji také spravovat. Kromě toho máte také možnost udržovat nejen Vaši vlastní sbírku, nýbrž můžete také sledovat zajímavé hodinky, které ještě nevlastníte.

Vaše vášeň v číslech

Ať již sběratelský kousek nebo investice: S naším nástrojem můžete jako milovník hodinek rychle a snadno odhadnout hodnotu Vašich hodinek a průběžně ji sledovat. Na základě našich jedinečných údajů počítáme každý den nové odhady pro jednotlivé hodinky, ovšem základní trendy vývoje hodnoty se většinou ukážou až za delší časové období. Naši databázi neustále rozšiřujeme o další modely hodinek. Do Vaší Watch Collection můžete zadat také vzácné jednotlivé kusy, i když naše databáze dosud neobsahuje odhadovanou hodnotu. Tím nám pomůžete v dalším vývoji nástroje.

Přidat hodinky a objevit hodnotu

Jednoduše zadejte referenční číslo svých hodinek. Pokud referenční číslo nemůžete najít, máte alternativně také možnost zadat značku, model nebo další vlastnosti svých hodinek.

Přidat vaše hodinky

Stav
 

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

Jsou mé údaje u Chrono24 bezpečné?
Ano. Používáme nejmodernější bezpečnostní techniku, abychom ochránili Vaše osobní údaje před manipulací, částečnou nebo úplnou ztrátou a před nepovolaným přístupem třetích osob. Podrobnosti naleznete v našich Ustanoveních na ochranu osobních údajů.
Budou moje údaje předány třetím osobám?
Vaše osobní údaje používáme výhradně k účelům zpracování Vašeho dotazu k nákupu nebo Vaší objednávky. Údaje budou předány třetím stranám pouze tehdy, pokud je to stanoveno v našich Ustanoveních na ochranu osobních údajů.

Všechny otázky a odpovědi