Watch Collection

Spusťte svou osobní sbírku hodinek online

Pusťte se do toho

Všechny hodinky na jednom místě

Je jedno, zda se jedná o vlastní nebo sledované hodinky – s Watch Collection máte všechny oblíbené kousky na jednom místě. Online a na chytrém telefonu vždy po ruce. Starejte se o svou sbírku, kdekoliv a kdykoliv budete chtít – a díky vlastním obrázkům jí dodejte osobní vzhled.

Vývoj hodnoty vždy pod kontrolou

Zjistěte aktuální tržní hodnotu své sbírky hodinek, sledujte vývoj její hodnoty nebo také zisky a ztráty týkající se vašich vlastních hodinek v průběhu času.

Nákup a prodej v ideálním okamžiku

Načasování má význam – díky našim celosvětově jedinečným údajům poznáte dokonalý okamžik pro prodej hodinek za tu nejlepší cenu nebo pro rozšíření své sbírky o nové poklady.

Watch Scanner

Založit sbírku hodinek pomocí fotografie

Stáhněte si nyní aplikaci Chrono24 a přidejte hodinky do své Watch Collection pomocí Watch Scanner. Nezáleží na tom, zda už hodinky nosíte na zápěstí nebo vám jen připadají zajímavé – s fotografií je máte pevně jako část své osobní sbírky hodinek nebo ke sledování.

Instalovat a vyzkoušet aplikaci:

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

Ve Watch Collection spravujete a udržujete svoji sbírku hodinek online. Zcela jednoduše přidejte hodinky, uložte libovolné množství údajů a nahrajte vlastní obrázky svých hodinek. Ve Watch Collection můžete kromě toho také sledovat historický vývoj hodnoty a budoucí vývoj hodnoty. Máte rovněž možnost sledovat hodinky, které Vás zajímají, ale ještě je nevlastníte.
Ne, můžete také sledovat hodinky, které Vás zajímají a jejichž vývoj hodnoty chcete sledovat. Za tímto účelem zadejte referenční číslo nebo značku, model a stav hodinek a vyberte možnost „Tyto hodinky nevlastním“.

Zjistit více
Můžete přidat neomezený počet hodinek.
Jakmile koupíte prostřednictvím Chrono24 nějaké hodinky, jsou tyto hodinky přidány do Vaší Watch Collection, abyste mohli sledovat vývoj jejich hodnoty.
Ve své Watch Collection vidíte jak odhadovanou hodnotu a vývoj hodnoty každých jednotlivých hodinek, tak i celé sbírky hodinek.
Odhadované hodnoty se nově přepočítávají na denní bázi. Výkyvy ovšem nejsou vidět denně, nýbrž za delší časová období.
Ano, ke každým hodinkám můžete přidat vlastní obrázky nebo poznámky.
Ano, do své Watch Collection můžete přidat všechny hodinky, aby byla Vaše sbírka hodinek kompletní. Ke vzácným hodinkám máme ovšem bohužel pouze málo nebo žádné údaje. Jakmile jsou však takové hodinky častěji inzerovány a je k dispozici dostatek údajů, budou tyto informace automaticky zapracovány do Watch Collection.