Prodáváte podobné hodinky? Nyní vyhotovit inzerát
133 shlédnutí během 48 hodin

Cartier Tank Louis Cartier Certified 18 Karat Lady Vintage Handaufzug aus den 70 er Jahren Rarität 19 x 25 mm

Použité () | Rok výroby 1980 | Bez originální krabičky | Bez originálních dokladů
152.175 
+ 1.649 Kč pojištěné zaslání do
Převod
+ 199 € (volitelné)

Pravost těchto hodinek bude ověřena a certifikována důvěryhodným hodinářem.

Ochrana kupujících

S ochranou kupujících máte absolutní jistotu. Pokud by s Vaší objednávkou nebylo snad něco v pořádku, jsme Vám připraveni pomoci.

Zaslání a prodejce

Zboží je na skladě
Odhadované doručení: 23.05 - 30.05
Profesionální obchodník
4,7 ( )

Další informace k inzerátu

Základní údaje

Kód inzerátu HDRUG1
Značka Cartier
Model Tank Louis Cartier
Referenční číslo 6711
Pochod Ruční natahování
Materiál pouzdra Žluté zlato
Materiál řemínku
Ještěrčí kůže
Rok výroby 1980 (Přibližný údaj)
Stav
Obsah balení
Bez originální krabičky, bez originálních dokladů
Určení Dámské hodinky
Umístění Německo, Buxtehude
Cena 5.999 € (= 152.175 Kč)
Disponibilita Zboží je na skladě

Kalibr

Pochod Ruční natahování

Pouzdro

Materiál pouzdra Žluté zlato
Průměr 19 x 25 mm
Výška 6 mm
Materiál lunety Žluté zlato
Sklo Minerální sklo
Ciferník Bílá
Číslice Římské

Řemínek

Materiál řemínku
Ještěrčí kůže
Barva řemínku Hnědá
Šířka stěžejky 14 mm
Přezka Trnový uzávěr
Materiál přezky Zlato/Ocel
Šířka přezky 10 mm

Jiné

Původní stav/původní součástky

Popis

Bezpečnostní služby Chrono24 u tohoto inzerátu

Víc k bezpečnostním službám

Pohodlné zrušení nákupu

Nejste spokojen/a? Žádný problém! Při platbě prostřednictvím svěřenského servisu Chrono24 profitujete z rychlého a pohodlného zpětného vypořádání. Pokud máte pochybnosti o pravosti, hodinky mají nedostatky nebo nesplňují vaše představy, můžete využít 14-denního práva na odstoupení od smlouvy.

Tak funguje zpětné vypořádání:

  1. 1.  Informujte prosím tým podpory Chrono24

  2. 2.  Zašlete pojištěné hodinky zpět obchodníkovi

  3. 3.  Chrono24 vám uhradí kupní cenu

Více než 800 000 spokojených zájemců o nákup hodinek po celém světě

Obchodníci na Chrono24 se pyšní top hodnoceními: 4.8 z 5

Záruka pravosti portálu Chrono24

Prodejce

Profesionální obchodník | Na Chrono24 od roku 2007
Buxtehude, Německo
anglicky, německy
1 533 prodeje
228 aktivní inzeráty
Buxtehude, Německo
anglicky, německy

Vyznamenání

Hodnoty se zakládají na výkonu prodejce za posledních 90 dnů.
Trusted Seller

Splňuje veškeré právní i naše rozšířené interní požadavky

Fast Shipper

Zasílá své položky zboží na skladě v průměru do 24 hodin

Dochvilnost

Zasílá 100 % svých položek zboží podle svých údajů nebo i rychleji

Doba na zaslání odpovědi

Odpovídá do 2 hodin

Prodeje

Prodal/a 32 položek zboží

Hodnocení: (905)
4,7
4,7 Odeslání
4,6 Popis produktu
4,7 Komunikace
887 kupujících doporučuje tohoto prodejce
5 hvězdiček
4 hvězdičky
3 hvězdičky
2 hvězdičky
1 hvězdička
Zveřejňujeme jenom ověřená hodnocení úspěšných koupí, vrácení hodinek a komunikace mezi kupujícím a prodávajícím.

Mohly by Vás zajímat také tyto hodinky obchodníka

Máte dotazy?

V případě Certified se jedná o naši novou certifikační službu, v jejímž rámci pravost hodinek kontroluje a certifikuje důvěryhodný hodinář. Tímto chceme kupujícím luxusních hodinek na naší platformě nabídnout nákup zcela bez starostí.
1. Sledujte inzeráty s ikonou Certified
certifikované hodinky poznáte podle zelené ikony s písmenem „C“ na stránkách s výsledky vyhledávání a příslušných inzertních stránkách. Pro rychlejší vyhledávání můžete inzeráty samozřejmě filtrovat také přímo podle Certified. Pokud jste se rozhodli pro certifikované hodinky, můžete na inzertní stránce na první pohled zjistit, zda je Certified již zahrnuto v ceně, nebo zda můžete Certified přiobjednat jako volitelnou možnost při objednávce. Viz také: Jaký je rozdíl mezi Certified zahrnuto v ceně a Certified volitelně?
2. Kontrola důvěryhodným hodinářem
Než hodinky obdržíte, budou zkontrolovány a certifikovány důvěryhodným hodinářem. Kromě jiného se kontroluje, zda hodinky souhlasí s údaji v inzerátu a odpovídají naší definici pravosti.
3. Certifikované hodinky obdržíte včetně digitálního certifikátu pravosti.
Po úspěšné certifikaci si můžete být jistí, že jsou vaše nové hodinky pravé. To vám potvrdí certifikát pravosti, ke kterému máte po obdržení hodinek digitální přístup.
Ochrana kupujícího Chrono24 zcela chrání vaši platbu. Pokud jste hodinky zakoupili od komerčního prodejce, zadržíme kupní částku na našem svěřeneckém účtu po dobu 14 dnů od obdržení hodinek. Vaše peníze jsou bezpečně uloženy, dokud se nebudete moci přesvědčit o kvalitě svých hodinek. Teprve poté budou obchodníkovi vyplaceny peníze. Pokud byste nebyli spokojeni, můžete uplatnit svoje zákonné právo na odstoupení od smlouvy a hodinky během 14 dní po obdržení bez udání důvodu vrátit obchodníkovi.
Pokud jste si hodinky zakoupili od soukromého prodejce, zadržíme kupní částku na našem svěřeneckém účtu po dobu 7 dnů od obdržení hodinek. Upozorňujeme však, že při nákupu od soukromého prodejce neexistuje zákonné právo na odstoupení od smlouvy.
V případě Certified se jedná o naši novou certifikační službu, v jejímž rámci pravost hodinek kontroluje a certifikuje důvěryhodný hodinář. Tímto chceme kupujícím luxusních hodinek na naší platformě umožnit nákup bez starostí. Po úspěšné certifikaci obdržíte digitální certifikát pravosti. Ten vám potvrzuje, že hodinky odpovídají naší definici pravosti a stavu uvedeném v inzerátu. Pro certifikované hodinky platí tříletá záruka pravosti. Viz také: Jak se hodinky prověřují?
Pokud je Certified u vašich vybraných hodinek zahrnuto v ceně, je certifikace zdarma. V tomto případě již hodinky byly certifikovány důvěryhodným hodinářem v blízkosti obchodníka. Viz také: Jaký je rozdíl mezi Certified zahrnuto v ceně a Certified volitelně?
Pokud jste si vybrali hodinky, u kterých je Certified volitelně, můžete si certifikaci přiobjednat za příplatek ve výši 199 €. V tomto případě hodinky zkontrolují naši interní hodináři a následně je odesílají vám. Viz také: Co obsahuje Certified volitelně?
Pokud je již certifikace zahrnuta, obdržíte hodinky bez dalších nákladů. Kupní cenu hodinek zaplatíte jako obvykle prostřednictvím našeho svěřeneckého servisu.
Pokud si objednáte certifikaci na přání, zaplatíte kupní cenu hodinek a náklady na certifikaci ve výši 199 €. Fakturu za certifikaci vám vystavíme pouze v případě, že o ni výslovně požádáte.
Pokud je certifikace k dispozici, poznáte to podle zelené ikony Certified ve výsledcích vyhledávání a na stránce inzerátu. Protože do našeho programu Certified neustále přidáváme nové hodinky, vyplatí se čas od času zkontrolovat, zda vaše oblíbené hodinky nemají ikonu Certified.
Všechny hodinky Certified jsou komplexně a na základě specifikovaných kritérií kontrolovány důvěryhodným hodinářem. Pouze tak vám můžeme s jistotou zaručit pravost hodinek.
Kontrola obsahuje následující kroky:
Kontrola pravosti: Pravost hodinek se kontroluje zevnitř i zvenku. Kromě toho se kontroluje, zda hodinky odpovídají naší definici pravosti. Viz také: Jak definujeme pravost?
Kontrola stavu: Kontroluje se, zda stav hodinek souhlasí s údaji v inzerátu. Přitom proběhne celková kontrola komplikací, nátahu, chronografu a mnoha dalších kritérií. Viz také: Jak definujeme pravost?
Kontrola rozsahu dodávky. Kontroluje se rozsah dodávky (např. originální krabice a doklady) z hlediska úplnosti a souladu s odkazem na model.
Kontrola odcizení: Kontroluje se, zda není sériové číslo hodinek uvedeno v hlavních databázích odcizených hodinek Tím se zajistí, že nejsou hlášeny žádné krádeže, které by odpovídaly sériovému číslu hodinek.
Každého hodináře, který certifikuje hodinky v rámci Certified předem prověřujeme. Tím zajistíme, že má všechny potřebné kvalifikace a nezbytné technické vybavení. Cílenými audity kromě toho zajišťujeme, že kontrolu hodinek provádí výhradně odborníci a podle našich standardů. Pokud přitom zjistíme jakékoli pochybení, vyvodíme z toho pro hodináře důsledky. Viz také: Jaký je rozdíl mezi Certified zahrnuto v ceně a Certified volitelně?
Certifikace, kterou lze volitelně přiobjednat (Certified volitelně), trvá zpravidla 1–3 pracovní dny. Hodinky, u kterých je Certified zahrnuto v ceně, jsou již certifikované a lze je zaslat přímo vám. Viz také: Jaký je rozdíl mezi Certified zahrnuto v ceně a Certified volitelně?
Certifikát pravosti je digitální dokument, který nelze ztratit, odcizit nebo poškodit. Po obdržení hodinek naleznete příslušný certifikát pravosti na svém účtu Chrono24. K němu můžete přistupovat po přihlášení buď pod položkou menu „Koupit“ nebo ve vaší Watch Collection.
Jako přední světový trh s luxusními hodinkami chceme být vůči našim zákazníkům maximálně transparentní. Proto se hodnotí pravost každého jednotlivého dílu hodinek v rámci certifikace samostatně a každý z těchto dílů se kontroluje na odchylky od originálu.
Podle naší definice pravosti vyhodnotíme jako pravé ty hodinky, které jsou buď v originálním stavu (tak, jak je výrobce zhotovil), nebo obsahují maximálně dva náhradní díly, které nepochází od výrobce a neobsahují ochrannou známku. Schválené díly poprodejního servisu jsou: Korunka, luneta, ručičky nebo tlačníky. Ty se při certifikaci zaznamenají a v certifikátu pravosti uvedou pod položkou „Poznámky“. Přizpůsobené nebo upravené hodinky, stejně jako neautentické nebo padělané hodinky nelze certifikovat.
Podrobné informace získáte v naší informační brožuře „Chrono24 definice pravosti“, kterou naleznete na naší internetové stránce Certified.
Pokud kontrola prokáže, že jsou vaše hodinky padělek, nelze je certifikovat. V tomto případě budete informováni naším týmem podpory a okamžitě vám vrátíme již provedenou platbu. Pokud jste přiobjednali Certified volitelně za 199 € a vaše hodinky by měly být padělek, tuto částku vám samozřejmě také uhradíme.
Pokud je při nákupu hodinek Certified zahrnuto v ceně, znamená to, že kontrola již proběhla a stav hodinek souhlasí s údaji v inzerátu.Pokud jste si přiobjednali Certified volitelně, provedou naši interní hodináři kontrolu. Pokud přitom zjistí, že se stav hodinek liší od údajů v inzerátu (např. další škrábance) nebo že jsou v hodinkách nainstalovány důležité náhradní díly bez ochranné známky nebo loga (např. jiný pásek nebo jiné ručičky), budou vás kontaktovat.V tomto případě máte tři možnosti jak postupovat:1. Berete výsledek certifikace na vědomí a hodinky si přesto chcete koupit. Vaše hodinky jsou připraveny k odeslání a my vám je zašleme během následujících 1–3 pracovních dní.2. Z důvodu nesrovnalostí ve stavu se rozhodnete od koupě odstoupit. V tomto případě zašleme hodinky zpět prodejci a vrátíme vám již provedenou platbu z našeho svěřeneckého účtu.3. Na vaši žádost kontaktujeme prodejce a navrhneme mu, aby vám vyšel vstříc s kupní cenou. Pokud se dohodnete na nižší ceně, slevu vám vyplatíme po dodání hodinek formou částečného vrácení peněz přes svěřenecký účet.
Pro právo na vrácení v rámci Certified platí naše všeobecné podmínky pro vrácení. Pokud kupujete od komerčního obchodníka, můžete během 14 dní uplatnit svoje zákonné právo na odstoupení od smlouvy po obdržení hodinek a své peníze dostanete rychle a jednoduše zpět.
U soukromého nákupu neexistuje zákonné právo na odstoupení od smlouvy.
Ne. Certifikace není pro nákup hodinek na Chrono24 povinná. Pokud je však Certified již součástí konkrétních hodinek, nelze tuto službu odstranit. Pro široký sortiment hodinek lze v objednávce volitelně přiobjednat také Certified. Viz také: Jaký je rozdíl mezi Certified zahrnuto v ceně a Certified volitelně?
Hodinky, u kterých je Certified zahrnuto v ceně, byly již certifikovány smluvně vázaným a pro Chrono24 důvěryhodným hodinářem v blízkosti obchodníka. Ne všichni obchodníci ovšem mají ve své blízkosti důvěryhodného hodináře. Z tohoto důvodu máte možnost si Certified volitelně přiobjednat za příplatek ve výši 199 €. V tomto případě hodinky zkontrolují a certifikují naši interní hodináři. Viz také: Co obsahuje Certified volitelně?
Bez ohledu na to, zda jste se rozhodli pro již certifikované hodinky nebo pro hodinky, u kterých lze přiobjednat Certified volitelně, neexistují v procesu a kvalitě certifikace žádné rozdíly. Naše definice pravosti, standardizovaná kontrola pravosti a ověřování hodinářů zajišťují, že jsou naše vysoké standardy kvality vždy dodrženy. Viz také: Kdo hodinky prověřuje?
Pokud se rozhodnete přiobjednat Certified volitelně, vypočítáme příplatek ve výši 199 €, který slouží k pokrytí souvisejících nákladů na pojištěné odeslání a certifikaci našimi interními hodináři. Přesto, že se náklady na odeslání liší v závislosti na místě dodání, účtujeme všem kupujícím pevnou částku. Naši hodináři po certifikaci zašlou hodinky přímo vám. Po úspěšné certifikaci samozřejmě navíc obdržíte digitální certifikát pravosti, který potvrzuje pravost vašich hodinek.
Bez ohledu na to, zda jste se rozhodli pro již certifikované hodinky nebo pro hodinky, u kterých lze přiobjednat Certified volitelně, neexistují v procesu a kvalitě certifikace žádné rozdíly. Naše definice pravosti, standardizovaná kontrola pravosti a ověřování hodinářů zajišťují, že jsou naše vysoké standardy vždy dodrženy. Viz také: Kdo hodinky prověřuje?
Certified zahrnuto v ceně je k dispozici pro určité hodinky od inzerované ceny ve výši 1.000 €. Příslušné hodinky již byly předem certifikovány důvěryhodným hodinářem v blízkosti obchodníka. Za tuto službu vám nevznikají žádné dodatečné náklady.
Certified volitelně je k dispozici pro určité hodinky od inzerované ceny ve výši 5.000 €. U těchto hodinek si můžete za příplatek ve výši 199 € přiobjednat certifikaci našimi interními hodináři.
Certifikát pravosti obsahuje informace týkající se značky a modelu hodinek a také data vystavení. Na certifikátu je uvedeno také sériové číslo, rok výroby, číslo TC a referenční číslo hodinek. Pokud by hodinář při kontrole zjistil odchylky od originálu z hlediska pravosti nebo výměny jednotlivých dílů hodinek, naleznete k tomu doplňující poznámky. Přístup k certifikátu pravosti máte samozřejmě pouze vy, poté co se přihlásíte ke svému účtu Chrono24.
Společně s certifikovanými hodinkami obdržíte digitální certifikát pravosti včetně záruky pravosti. Tato záruka se vztahuje na naši definici pravosti a má platnost jeden rok od vystavení certifikátu. Pokud zjistíte, že vaše hodinky neodpovídají naší definici pravosti, kontaktujte náš tým podpory. Ten váš požadavek okamžitě prověří. A v závislosti na konkrétním případu vám buď vrátíme celou kupní částku, nebo vyměníme příslušný díl tak, aby hodinky byly plně a zcela v souladu s naší definicí pravosti. Viz také: Jak definujeme pravost?

Všechny otázky a odpovědi