Ochrana kupujících Záruka pravosti Proč obchodovat právě na Chrono24? Máte dotazy? Volejte na číslo +1 646-887-3560 nebo napište e-mail ČeskoČesko | CZK

Oktopus

Stejně jako chobotnice jsou i tyto osobité hodinky pod vodou jako doma. Inovativní konstrukce pouzdra a použití špičkových materiálů zajišťují, že jsou tyto hodinky voděodolné a nekorozivní. Některé modely mají dokonce funkce pro sport a měsíční fáze, které Vám pomůžou při nočních ponorech.

Spido

Kolekce Spido se podobá svému jmenovci: je lehká a pevná jako pavučiny. Tyto stylové hodinky jsou vynikajícími společníky při lyžování a jiných vysokohorských sportech. Špičkové materiály, jako je titan, a zjednodušené pouzdro snižují hmotnost a maximalizují výkon.

Spojení analogových a digitálních hodinek

Společnost Linde Werdelin založili v roce 2002 dva kamarádi z dětství v Dánsku, Morten Linde a Jorn Werdelin.

Jejich cílem bylo vytvořit nádherné hodinky, na které lze také připojit přístroje, což zvyšuje bezpečnost při outdoorových aktivitách. Výsledek je skutečně nevšední: ohromující mechanické hodinky s nesmírným užitkem.

Vize krásy a výkonu

Filozofie je jednoduchá: neustálé posouvání hranic a přežití životu naplno. Tyto hodinky Vám pomůžou žít v souladu s touto aktivní filozofií tím, že Vám budou pomáhat při potápění nebo lyžování.

Cílem je nabídnout vynikající kombinaci estetiky a funkčnosti. Pokud si zakoupíte hodinky Linde Werdelin, neinvestujete pouze do sportovního nástroje, jsou také skutečným uměleckým dílem.

Technologie a řemeslná dovednost

Každé jedny hodinky jsou důkladně ručně zhotoveny odborníky na výrobu hodinek a poháněny pohybem přizpůsobeným na míru.

Společnost Linde Werdelin se zavázala používat inovativní materiály a postupy: strávili více než dva roky honováním použití uhlíkové směsi 3DTP™ na konstrukci pouzdra, což je pokládáno za průkopnické úsilí.

Jorn Werdelin v exkluzivním interview s Chrono24

Zakladatelé

Morten Linde
Morten Linde je kreativní sílou, která stojí za společností Linde Werdelin. Klade nesmírný důraz na estetiku a jeho cílem je vždy vytvářet přetrvávající, nádherné, praktické umělecké dílo v podobě hodinek.

Jorn Werdelin
Jorn Werdelin pochází z rodiny šperkařů a je vášnivým lyžařem a potápěčem, díky čemuž má skvělé zkušenosti a dokáže udávat směr v oblasti průmyslových sportovních hodinek Linde Werdelin.

BrandBoutique

Exkluzivní hodinky přímo od výrobce