Pánské hodinky

Tradiční pánské hodinky jsou dobrým příkladem vysoké hodinařiny a skvěle se hodí k obleku na večeři nebo do opery. Tyto hodinky charakterizuje spojení tradičního designu se zložitými prvky, jako jsou měsíční fáze nebo zobrazení světového času. Široká nabídka zahrnuje hodinky od jednoduchých, velmi tenkých modelů Slimline až po sportovnější chronografy Vintage Rally.

Dámské hodinky

Tyto výjimečné hodinky jsou nádherným doplňkem na zápěstí každé ženy. Nabízíme hodinky na každou příležitost, formální i neformální. Hodinky v sofistikované kolekci Ladies Automatic charakterizuje spojení nádherného pouzdra osázeného diamanty a diamantových ukazatelů se saténovými řemínky, zatímco hodinky v kolekci Classics Index mají jednodušší, tradičnější design.

Náramkové hodinky 21. století

Horologické chytré hodinky to zkutečně všechno zvládnou. Pomocí technologie Bluetooth se tento mistrovský kousek švýcarského hodinářství spáruje s Vaším chytrým telefonem a sleduje Vaše denní aktivity, monitoruje Váš spánek, zobrazuje druhé časové pásmo a funguje jako budík. Hodinky se nastavují automaticky samy, což je skvělé pro ty, kteří často cestují, a také Vás jemným vibrováním informují o nových e-mailech a zmeškaných hovorech.

Přehrát film

Horologické chytré hodinky

Horologické chytré hodinky (Horological Smartwatch) oplývají novými technologiemi. Klasické analogové provedení těchto pánských a dámských hodinek se skvěle hodí k obleku do práce i oblečení do posilovny. Pozlacené hodinky s koženými řemínky jsou obzvláště elegantní. Chytré hodinky zaznamenávají a posílají údaje o vaší aktivitě do aplikace MMT-365 kompatibilní s iPhonem i Androidem.

Proměňte jakékoli své analogové hodinky na chytré

Funkce E-Strap přemění všechny analogové náramkové hodinky na chytré hodinky. Modernímu fanouškovi hodinek nabízí několik praktických funkcí.
Funkce:
Sledování aktivit
Monitorování spánku
Chytré spánkové alarmy
Upozornění na aktivity
Dynamické koučování
Dobíjecí baterie
Zálohování a obnova v cloudu
Chytrá funkce E-Strap pracuje ve spojení s chytrým telefonem nebo tabletem a je kompatibilní s iOS a Androidem.

E-Straps

Chytrý řemínek nabízí stejné funkce jako horologické chytré hodinky. Je dostupný v světle hnědé, tmavě hnědé, námořnické nebo černé kůži v kombinaci se sponou z nerezové ocele, pozlacenou nebo pozlacenou růžovým zlatem. Výkonná technologie řemínku se diskrétně ukrývá v jeho sponě.

Nový způsob měření přesnosti

Pomocí funkce Analytics můžete změřit a analyzovat přesnost svých hodinek rychle, snadno a za rozumnou cenu.

Analytics je revoluční nástroj, který pomocí malého klipu měří přesnost vašich mechanických hodinek. Vše, co potřebujete, jsou vaše hodinky, klip a aplikace SwissConnect Analytics pro iPhone nebo Android. Aplikace analyzuje vaše měření a ukládá je do cloudu. V souladu s filozofii společnosti je aplikace Analytics dostupná za rozumnou cenu.

Aplikace Analytics je kompatibilní s iOS i Androidem. Objevte podporovaná zařízení zde.

Luxus, který si může dovolit každý

Společnost Frédérique Constant vyrábí vysoce kvalitní hodinky za přijatelné ceny. Jejich cílem je nabízet klasické, kvalitní hodinky co největšímu počtu milovníků hodinek. I ty nejkomplikovanější kalibry vlastní výroby jsou za poměrně přijatelnou cenu. Nejvyšší prioritou společnosti Frédérique Constant jsou bezchybné návrhy, technické inovace a bezvadná kvalita.

Vycházející hvězda ve švýcarském hodinářském průmyslu

Společnost Frédérique Constant založili v roku 1988 Aletta Stas-Bax a Peter Stas. O čtyři roky představili svých prvních šest modelů. V současnosti nabízí výrobce zabívající se ruční prací výjimečnou řadu výrobků vlastní výroby. Společnost Frédérique Constant je zapojena do každého kroku od prvních náčrtů designu až po poslední úpravy. Mezi jejich nejvýraznější prvky hodinářství patří kalibry vlastní výroby s věčným kalendářem nebo tourbillonem.

Zakladatelé

Aletta Stas-Bax
Aletta Stas-Bax má cit pro design a detail a dohlíží na filozofii společnosti. Je také potomkem Frederiquea Schreinera (1881–1969), kterého jméno tvoří polovinu názvu společnosti.

Peter Stas
Peter Stas je hlavní stratég společnosti Frédérique Constant. Tento podnikatel je potomkem Constanta Stase, který v roce 1904 založil továrnu na výrobu ciferníků. Křestní jméno tohoto předka tvoří druhou část názvu společnosti.

BrandBoutique

Exkluzivní hodinky přímo od výrobce

Máte dotazy?
Rádi Vám s nimi pomůžeme.

+49 721 96693-980

Kontakt

?