Přeskočit
Přes 150 000 spokojených uživatelů ve světě nám dává 4,8 z 5 hvězdiček
Chrono24 - Česko
Přihlásit nebo se registrovat
Prodáváte podobné hodinky? Nyní vyhotovit inzerát

Omega Seamaster Diver 300 M Certified

212.30.44.50.03.001

Použité () | Rok výroby 2021 | S originální krabičkou | S originálními doklady
114.685 
plus zaslání
Převod
+ 199 € (volitelné)

Pravost těchto hodinek bude ověřena a certifikována důvěryhodným hodinářem.

Bezpečnostní služby Chrono24 u tohoto inzerátu

Vaše platba je zajištěna prostřednictvím svěřenského servisu. Protože bylo toto zboží zakoupeno od soukromé osoby, neexistuje zde zákonné právo na vrácení.

Prodejce

Další informace k inzerátu

Základní údaje

Kód inzerátu HD0YR3
Značka Omega
Model Seamaster Diver 300 M
Referenční číslo 212.30.44.50.03.001
Pochod Automatika
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Rok výroby 2021
Stav (Lehké až viditelné stopy používání nebo škrábance)
Obsah balení
S originální krabičkou, s originálními doklady
Určení Pánské hodinky/Unisex
Umístění Itálie, Venezia
Cena 4.400 € (= 114.685 Kč) [Základ pro vyjednávání]
Disponibilita Zboží je na skladě

Kalibr

Pochod Automatika
Kalibr/Mechanismus 3330
Rezerva nátahu 52 h
Počet kamenů 31
Oscilace 28800 A/h

Pouzdro

Materiál pouzdra Ocel
Průměr 44 mm
Voděodolný 30 ATM
Materiál lunety Keramika
Sklo Safírové sklo
Ciferník Černá
Číslice Bez čísel

Řemínek

Materiál řemínku Ocel
Barva řemínku Ocel
Přezka Sklad
Materiál přezky Ocel

Funkce

Chronograf, Datum

Jiné

Centrální sekundová ručka, Luminiscenční číslice, Luminscenční hodinová a minutová ručka, Chronometr, Luminiscenční prvky

Popis

Mohly by Vás zajímat také tyto hodinky

Více než 700 000 spokojených zájemců o nákup hodinek po celém světě

Obchodníci na Chrono24 se pyšní top hodnoceními: 4.8 z 5

Prodejce

Soukromý prodejce
Údaje nabízejícího nejsou zveřejněny
Uživatelem od 2019
Místo

Itálie

Máte dotazy?

Certified znamená, že je pravost těchto hodinek prověřena důvěryhodným hodinářem. Díky komplexnímu prověření pravosti si můžete být jisti, že obdržíte autentické hodinky, které přesně odpovídají vašim očekáváním.
1. Objevte ikonu Certified
Hledejte v inzerátech zelenou ikonu Certified.
2. Rozhodněte se pro vaše vysněné hodinky a proveďte nákup
Jednoduše si vyberte své oblíbené hodinky a spusťte nákupní proces.
Přímo na stránce inzerátu vám ukážeme, zda je certifikace vašich hodinek již zahrnuta v ceně nebo zda si ji můžete objednat jako volitelnou možnost.
3. Certifikace důvěryhodným hodinářem
Než hodinky obdržíte, budou prověřeny a certifikovány důvěryhodným hodinářem. Hodinář zaručuje, že hodinky odpovídají údajům v inzerátu, a prověří jejich pravost.
4. Obdržíte svůj certifikát
Jakmile hodinky obdržíte, můžete si certifikát pravosti stáhnout ve svém účtu Chrono24.
Certified znamená, že je pravost těchto hodinek prověřena důvěryhodným hodinářem. Přitom se jedná o dodatečnou záruku, která vám dává jistotu, že obdržíte autentické hodinky, které přesně splňují vaše očekávání.
Ochrana kupujících je naší základní zárukou, na kterou se samozřejmě můžete kdykoli spolehnout i při nákupu certifikovaných hodinek. V rámci ochrany kupujících profitujete ze servisu, jako je platba prostřednictvím svěřeneckého servisu nebo pojištěná doprava. Také náš tým podpory je vám kdykoli k dispozici.
U mnoha hodinek je již certifikace zahrnuta v ceně. Některé hodinky mohou být volitelně prověřeny a certifikovány důvěryhodným hodinářem. Takové hodinky jsou rovněž označeny zelenou ikonou Certified. Pokud se rozhodnete pro certifikaci, můžete ji jednoduše přidat při nákupu za 199 €. Pojištěná doprava a DPH jsou již zahrnuty v ceně.
Protože do našeho programu Certified neustále přidáváme nové hodinky, vyplatí se čas od času zkontrolovat, zda vaše oblíbené hodinky nemají ikonu Certified.
Pokud je již certifikace zahrnuta, obdržíte hodinky bez dalších nákladů. Kupní cenu hodinek zaplatíte jako obvykle prostřednictvím našeho svěřeneckého servisu.
Pokud si objednáte certifikaci na přání, zaplatíte kupní cenu hodinek a náklady na certifikaci ve výši 199 €. Fakturu za certifikaci vám vystavíme pouze v případě, že o ni výslovně požádáte.
Pokud je certifikace k dispozici, poznáte to podle zelené ikony Certified ve výsledcích vyhledávání a na stránce inzerátu. Protože do našeho programu Certified neustále přidáváme nové hodinky, vyplatí se čas od času zkontrolovat, zda vaše oblíbené hodinky nemají ikonu Certified.
To závisí na hodinkách. Pravost vintage hodinek nelze vždy bez všech pochybností prokázat a certifikovat. V případě pochybností se s vámi spojíme.
Důvěryhodný hodinář Chrono 24 hodinky prověří a certifikuje je. Přitom postupuje mimořádně opatrně. Podrobně se prověřují následující skutečnosti:
Stav hodinek Prověřuje se, zda stav hodinek odpovídá údajům v inzerátu.
Rozsah dodávky: Prověřuje se, zda rozsah dodávky odpovídá údajům v inzerátu.
Pravost: Hodinky se důkladně prověří z hlediska pravosti a následně certifikují.
V rámci Certified hodinky prověřují výhradně důvěryhodní hodináři Chrono24. Pravidelné kontroly kvality a prokazování odborných znalostí zajišťují, že jsou hodinky prověřovány pouze odborníky a v souladu s našimi standardy.
Certifikace trvá zpravidla 1–3 pracovní dny.
Hodinky obdržíte v rozsahu dodávky uvedeném v inzerátu – v závislosti na uvedených informacích tedy včetně originální krabičky a dokladů. Kromě toho vám vystavíme certifikát pravosti.
Ano, jakmile hodinky obdržíte, můžete si certifikát pravosti stáhnout ve svém účtu Chrono24.
Pravost hodinek není v hodinářském světě jednoduché téma. Mezi odborníky a celosvětovou hodinářskou komunitou právem neexistuje jednotná definice pravosti. Existují například hodinky, které jsou v originálním stavu, ale mají namontovanou malou náhradní součástku – jedná se o originální hodinky?
Jako přední světové tržiště s luxusními hodinkami se specializujeme na hodinky a chceme být pro naše zákazníky co nejtransparentnější. Z tohoto důvodu se při certifikaci hodnotí pravost každého důležitého dílu zvlášť a prověřuje se, zda se nevyskytují odchylky.
Hodinky nebudou v žádném případě certifikovány a klasifikovány jako pravé, pokud:
 • Hodinový strojek není pravý
 • Pouzdro není pravé
 • Byl namontován neoriginální díl, který nese název značky nebo označení výrobce (neoriginální náhradní díly)
 • Pokud hodinky v certifikaci neobstojí, náš tým podpory vás bude okamžitě kontaktovat a vrátí vám kupní cenu. Pokud jste si objednali certifikaci za poplatek, uhradíme vám samozřejmě také tyto náklady.
  Pokud jsou na hodinkách zjištěny individuální úpravy (např. povrchová úprava brilianty) nebo významné náhradní díly bez označení značky (např. vyměněné náramky, jiná sada ručiček), které nebyly popsány v inzerátu, budete o tom transparentně informováni během certifikačního procesu a můžete se sami rozhodnout, zda hodinky přesto chcete nebo ne.
  Budeme vás informovat a okamžitě vám vrátíme kupní cenu. Pokud jste si objednali certifikaci za poplatek, uhradíme vám samozřejmě také tyto náklady.
  Pokud hodinář při prověřování hodinek zjistí odchylky od údajů uvedených v inzerátu, budeme vás kontaktovat a vy se můžete sami rozhodnout, zda hodinky přesto chcete nebo ne.
  Podmínky pro vrácení v rámci Certified odpovídají našim všeobecným podmínkám pro vrácení. Při koupi od profesionálního obchodníka máte od obdržení hodinek 14denní zákonné právo na odstoupení. Při koupi od soukromé osoby neexistuje zákonné právo na vrácení.

  Všechny otázky a odpovědi