Lídr bezpečného nákupu a prodeje luxusních hodinek od r. 2003
Chrono24 - Česko
Přihlásit nebo se registrovat

Prodat přímo Chrono24

Vybrat hodinky a vyžádat nabídku

  • Za několik dní obdržet peníze
  • Zaslání zdarma
  • Bez dalších poplatků
Za několik dní obdržet peníze
Zaslání zdarma
Bez dalších poplatků

Tak funguje prodej na Chrono24:

  1. 1.  Do 1–3 pracovních dnů zkontrolujeme Vaše údaje k hodinkám a poté Vám zašleme závaznou nabídku.

  2. 2.  Pokud se rozhodnete prodat Vaše hodinky nám, poskytneme Vám průvodku balíku od UPS. Odeslání je pro Vás kompletně zdarma.

  3. 3.  Jakmile hodinky obdržíme, naši experti je zkontrolují.

  4. 4.  Po úspěšné kontrole vyplatíme kupní cenu přímo na Váš účet.

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

Pokud prodáváte přímo nám, profitujete z rychlé a snadné realizace. Výpočet našich cen je férový a tržní, protože můžeme zohlednit velké množství inzerátů, které umožňují srovnání.
Celou realizaci nákupu převezme Chrono24 Direct GmbH. Po obdržení Vaše hodinky prověří a ocení experti zmíněné firmy. Chrono24 Direct je renomovaný obchodník s hodinkami, který vykupuje a prodává luxusní hodinky slavných značek V případě dotazů a problémů je tady tým podpory Chrono24 vždy pro vás.
Konkrétní nabídku obdržíte během 1–3 pracovních dnů. Výplata se provádí zpravidla do 1–3 pracovních dnů poté, co jsme obdrželi Vaše hodinky.
Kupujeme velké množství modelů mnoha výrobců. Patří k nim také hodinky nejoblíbenějších značek. Pokud chcete zkontrolovat, zda k nim patří také Váš model, můžete jej vyhledat zde. V dalším kroku budete přesměrováni do našeho formuláře. Tam můžete uvést před odesláním žádosti o cenovou nabídku další podrobnosti o svých hodinkách a nahrát obrázky.
Vyhotovení nabídky je pro Vás 100% zdarma a nezávazné.

Všechny otázky a odpovědi