Klademe důraz na důvěru, transparentnost a Vaši bezpečnost.

Chrono24 Trusted Seller

Chrono24 Trusted Seller

Spolehlivý prodejce (tzv. Trusted Seller) se vyznačuje spolehlivostí a důvěryhodností, která se zakládá na našich zkušenostech s obchodníkem a zpětné vazbě uživatelů.

Aby se obchodník stal Chrono24 Trusted Seller, musí splnit několik důležitých požadavků, jejichž výčet pro Vás níže uvádíme. Kromě toho musí uznat a podepsat Trusted Seller Guidelines pro obchodníky.

Podívat se na Trusted Seller Guidelines

Jak se obchodník stane Trusted Seller obchodníkem?

Kontrola totožnosti obchodníka

Kromě předložení kopie průkazu, živnostenského listu a výpisu z obchodního rejstříku požadujeme od nového obchodníka v případě potřeby také potvrzení jeho totožnosti jinými, nám již známými obchodníky.

Zkušební doba 6 měsíců

Teprve poté, co obchodník aktivně používá Chrono24 po dobu šesti měsíců, aniž by byly nahlášeny Chrono24 nevyjasněné spory, může se stát tzv. Trusted Seller.

Podepsání Trusted Seller Guidelines

Aby se obchodník mohl stát Chrono24 Trusted Seller, musí uznat a dodržovat Chrono24 Trusted Seller Guidelines!

Monitoring

Jestliže nám budou nahlášeny spory nebo porušení pravidel Trusted Seller Guidelines, naváže tým Chrono24 za účelem vyjasnění kontakt s tímto obchodníkem. Porušení pravidel Trusted Seller Guidelines bereme velmi vážně, mohou vést k odnětí pečeti.

Chrono24 Trusted Seller Guidelines

Každý obchodník, který má pečeť Trusted Seller, se zavázal podpisem k dodržování následujících Guidelines.

  1. Provozujeme profesionální obchod s hodinkami. Všechny naše údaje uvedené na platformě a vůči Chrono24 o našem podniku jsou pravdivé.
  2. Náš podnik je finančně stabilní, plníme naše závazky a provádíme naše platby spolehlivě a včas.
  3. Obchodujeme výhradně s originálním zbožím z důvěryhodných zdrojů.
  4. Uvádíme pravdivý stav našeho zboží a poukazujeme slovem a obrazem na případné stopy po používání, závady nebo poškození.
  5. Zpravidla nabízíme zboží, které máme skladem a má krátké dodací lhůty. U zboží, které není k dodání ze skladu, uvádíme očekávanou dodací lhůtu. Jestliže dojde k uzavření koupě, potom zboží dodáme v určeném čase, pokud nebude dohodnuto s kupujícím nic jiného.
  6. Na poptávky zákazníků obdržené prostřednictvím Chrono24 odpovíme do 5 pracovních dní.
  7. Zboží zasíláme zásadně pouze pojištěné nebo neseme sami riziko v souvislosti s odesláním.
  8. Vždy usilujeme o férovou realizaci obchodu. Jestliže dojde k neshodám, budeme hledat společně se zákazníkem pro obě strany uspokojivé řešení.
Podívat se na Trusted Seller Guidelines

Porušení těchto podmínek, která nám nahlásí uživatelé Chrono24, bereme velmi vážně a v případě vzniklých problémů vždy usilujeme o rychlé a nebyrokratické vyjasnění záležitosti a o uspokojivé řešení pro obě strany. To může vést k odnětí statutu Trusted Seller.

Vezměte nás za slovo a obraťte se v případě problémů na naši podporu .

Vezměte prosím na vědomí: Nemůžeme garantovat pravost zboží obchodníků s oceněním Trusted Seller. Veškeré dohody o platbě a odeslání zboží jsou pouze v odpovědnosti kupujícího a prodávajícího.