Kontakt: Vaše zpráva pro Chrono24

Děkujeme za Vaši platbu. Samozřejmě Vás budeme informovat, jakmile bude platba přijata. Ignorujte, prosím, další oznámení, které Vás vyzývají k provedení platby. Tyto zprávy se generují automaticky, až dokud nedorazí platba na účet.

Vezměte prosím na vědomí, že převod trvá 2–3 pracovní dny.

Jestliže své hodinky neprodáte do 6 měsíců, uhradíme Vám poplatek za inzerát. Předpokladem pro to je, že Vaše hodinky byly na Chrono24 online po dobu 6 měsíců, nebyly prodány a ještě se nachází ve Vašem vlastnictví. Napište nám zprávu prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře.

Vezměte prosím na vědomí, že podle našich VOP není v případě soukromého prodejce možná refundace, pokud jste již hodinky prodali jiným způsobem. Všechny důležité informace naleznete v našich FAQ v části „Soukromý prodej hodinek na Chrono24“.

Chrono24 sama hodinky neoceňuje. Na Chrono24 máte možnost hledat podobné hodinky, čímž získáte přehled o cenách. Za účelem zjištění přesné hodnoty hodinek Vám doporučujeme obrátit se na místního obchodníka s hodinkami.

Zde naleznete všechny informace o prodeji svých hodinek na Chrono24: Zjistit více

Pro zakoupení hodinek klikněte na stránce nabídek na zelené tlačítko „Koupit“ a postupujte podle pokynů. Následně Vás budeme e-mailem informovat o každém dalším kroku Vaší objednávky.

Pokud se Vám prodejce do 5 dní neozve, můžete ho zkusit zastihnout telefonicky. Telefonní číslo se Vám zobrazí na stránce nabídek v části „Prodejce“.

Všechny dotazy týkající se vlastností, stavu, dostupnosti nebo rozsahu dodávky zboží Vám ochotně zodpoví prodejce. Za tímto účelem mu můžete prostřednictvím tlačítka „Kontaktovat prodejce“ napsat zprávu. Většinu prodejců lze kontaktovat také telefonicky. Telefonní číslo se Vám zobrazí na stránce nabídek v části „Prodejce“.

Zde naleznete odpovědi na často kladené dotazy týkající se Chrono24.

Povinné pole

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

Tel.: +49 721 96693-0
Fax: +49 721 96693-990

Chrono24 GmbH
Haid-und-Neu-Str. 18
D-76131 Karlsruhe
Německo

Dennis Fischer,
Director Customer Relations

Máte dotazy?
Rádi Vám s nimi pomůžeme.

+1 646-887-3560

Kontakt