Prodáváte podobné hodinky? Nyní vyhotovit inzerát

Cartier Tank Solo Certified Python Snake Dial

Použité () | Rok výroby 2010 | S originální krabičkou | Bez originálních dokladů
65.561 
+ 2.086 Kč pojištěné zaslání do
Převod
včetně

Pravost těchto hodinek byla ověřena a certifikována důvěryhodným hodinářem.

Ochrana kupujících

S ochranou kupujících máte absolutní jistotu. Pokud by s Vaší objednávkou nebylo snad něco v pořádku, jsme Vám připraveni pomoci.

Zaslání a prodejce

Zboží je na skladě
Odhadované doručení: 30.05 - 08.06
Profesionální obchodník
4,7 ( )

Další informace k inzerátu

Základní údaje

Kód inzerátu HECQI7
Značka Cartier
Model Tank Solo
Referenční číslo 3170
Pochod Quartz
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku
Hadí kůže
Rok výroby 2010 (Přibližný údaj)
Stav
Obsah balení
S originální krabičkou, bez originálních dokladů
Určení Dámské hodinky
Umístění Velká Británie, London
Cena 2.200 £ (= 65.561 Kč)
Disponibilita Zboží je na skladě

Kalibr

Pochod Quartz

Pouzdro

Materiál pouzdra Ocel
Průměr 24 x 31 mm
Voděodolný 3 ATM
Materiál lunety Ocel
Sklo Safírové sklo
Ciferník Stříbrná
Číslice Bez čísel

Řemínek

Materiál řemínku
Hadí kůže
Přezka Sklad
Materiál přezky Ocel

Bezpečnostní služby Chrono24 u tohoto inzerátu

Víc k bezpečnostním službám

Pohodlné zrušení nákupu

Nejste spokojen/a? Žádný problém! Při platbě prostřednictvím svěřenského servisu Chrono24 profitujete z rychlého a pohodlného zpětného vypořádání. Pokud máte pochybnosti o pravosti, hodinky mají nedostatky nebo nesplňují vaše představy, můžete využít 14-denního práva na odstoupení od smlouvy.

Tak funguje zpětné vypořádání:

  1. 1.  Informujte prosím tým podpory Chrono24

  2. 2.  Zašlete pojištěné hodinky zpět obchodníkovi

  3. 3.  Chrono24 vám uhradí kupní cenu

Více než 800 000 spokojených zájemců o nákup hodinek po celém světě

Obchodníci na Chrono24 se pyšní top hodnoceními: 4.8 z 5

Záruka pravosti portálu Chrono24

Prodejce

Profesionální obchodník | Na Chrono24 od roku 2012
London, Velká Británie
anglicky
548 prodeje
126 aktivní inzeráty
London, Velká Británie
anglicky

Vyznamenání

Hodnoty se zakládají na výkonu prodejce za posledních 90 dnů.
Trusted Seller

Splňuje veškeré právní i naše rozšířené interní požadavky

Fast Shipper

Zasílá své položky zboží na skladě v průměru do 24 hodin

Dochvilnost

Zasílá 100 % svých položek zboží podle svých údajů nebo i rychleji

Doba na zaslání odpovědi

Odpovídá do 13 hodin

Prodeje

Prodal/a 15 položek zboží

Hodnocení: (393)
4,7
4,7 Odeslání
4,7 Popis produktu
4,7 Komunikace
388 kupujících doporučuje tohoto prodejce
5 hvězdiček
4 hvězdičky
3 hvězdičky
2 hvězdičky (0)
1 hvězdička (0)
Zveřejňujeme jenom ověřená hodnocení úspěšných koupí, vrácení hodinek a komunikace mezi kupujícím a prodávajícím.

Mohly by Vás zajímat také tyto hodinky obchodníka

Máte dotazy?

V případě Certified se jedná o naši novou certifikační službu, v jejímž rámci pravost hodinek kontroluje a certifikuje důvěryhodný hodinář. Tímto chceme kupujícím luxusních hodinek na naší platformě nabídnout nákup zcela bez starostí.
1. Sledujte inzeráty s ikonou Certified
certifikované hodinky poznáte podle zelené ikony s písmenem „C“ na stránkách s výsledky vyhledávání a příslušných inzertních stránkách. Pro rychlejší vyhledávání můžete inzeráty samozřejmě filtrovat také přímo podle Certified. Pokud jste se rozhodli pro certifikované hodinky, můžete na inzertní stránce na první pohled zjistit, zda je Certified již zahrnuto v ceně, nebo zda můžete Certified přiobjednat jako volitelnou možnost při objednávce. Viz také: Jaký je rozdíl mezi Certified zahrnuto v ceně a Certified volitelně?
2. Kontrola důvěryhodným hodinářem
Než hodinky obdržíte, budou zkontrolovány a certifikovány důvěryhodným hodinářem. Kromě jiného se kontroluje, zda hodinky souhlasí s údaji v inzerátu a odpovídají naší definici pravosti.
3. Certifikované hodinky obdržíte včetně digitálního certifikátu pravosti.
Po úspěšné certifikaci si můžete být jistí, že jsou vaše nové hodinky pravé. To vám potvrdí certifikát pravosti, ke kterému máte po obdržení hodinek digitální přístup.
Ochrana kupujícího Chrono24 zcela chrání vaši platbu. Pokud jste hodinky zakoupili od komerčního prodejce, zadržíme kupní částku na našem svěřeneckém účtu po dobu 14 dnů od obdržení hodinek. Vaše peníze jsou bezpečně uloženy, dokud se nebudete moci přesvědčit o kvalitě svých hodinek. Teprve poté budou obchodníkovi vyplaceny peníze. Pokud byste nebyli spokojeni, můžete uplatnit svoje zákonné právo na odstoupení od smlouvy a hodinky během 14 dní po obdržení bez udání důvodu vrátit obchodníkovi.
Pokud jste si hodinky zakoupili od soukromého prodejce, zadržíme kupní částku na našem svěřeneckém účtu po dobu 7 dnů od obdržení hodinek. Upozorňujeme však, že při nákupu od soukromého prodejce neexistuje zákonné právo na odstoupení od smlouvy.
V případě Certified se jedná o naši novou certifikační službu, v jejímž rámci pravost hodinek kontroluje a certifikuje důvěryhodný hodinář. Tímto chceme kupujícím luxusních hodinek na naší platformě umožnit nákup bez starostí. Po úspěšné certifikaci obdržíte digitální certifikát pravosti. Ten vám potvrzuje, že hodinky odpovídají naší definici pravosti a stavu uvedeném v inzerátu. Pro certifikované hodinky platí tříletá záruka pravosti. Viz také: Jak se hodinky prověřují?
Pokud je Certified u vašich vybraných hodinek zahrnuto v ceně, je certifikace zdarma. V tomto případě již hodinky byly certifikovány důvěryhodným hodinářem v blízkosti obchodníka. Viz také: Jaký je rozdíl mezi Certified zahrnuto v ceně a Certified volitelně?
Pokud jste si vybrali hodinky, u kterých je Certified volitelně, můžete si certifikaci přiobjednat za příplatek ve výši 199 €. V tomto případě hodinky zkontrolují naši interní hodináři a následně je odesílají vám. Viz také: Co obsahuje Certified volitelně?
Pokud je již certifikace zahrnuta, obdržíte hodinky bez dalších nákladů. Kupní cenu hodinek zaplatíte jako obvykle prostřednictvím našeho svěřeneckého servisu.
Pokud si objednáte certifikaci na přání, zaplatíte kupní cenu hodinek a náklady na certifikaci ve výši 199 €. Fakturu za certifikaci vám vystavíme pouze v případě, že o ni výslovně požádáte.
Pokud je certifikace k dispozici, poznáte to podle zelené ikony Certified ve výsledcích vyhledávání a na stránce inzerátu. Protože do našeho programu Certified neustále přidáváme nové hodinky, vyplatí se čas od času zkontrolovat, zda vaše oblíbené hodinky nemají ikonu Certified.
Všechny hodinky Certified jsou komplexně a na základě specifikovaných kritérií kontrolovány důvěryhodným hodinářem. Pouze tak vám můžeme s jistotou zaručit pravost hodinek.
Kontrola obsahuje následující kroky:
Kontrola pravosti: Pravost hodinek se kontroluje zevnitř i zvenku. Kromě toho se kontroluje, zda hodinky odpovídají naší definici pravosti. Viz také: Jak definujeme pravost?
Kontrola stavu: Kontroluje se, zda stav hodinek souhlasí s údaji v inzerátu. Přitom proběhne celková kontrola komplikací, nátahu, chronografu a mnoha dalších kritérií. Viz také: Jak definujeme pravost?
Kontrola rozsahu dodávky. Kontroluje se rozsah dodávky (např. originální krabice a doklady) z hlediska úplnosti a souladu s odkazem na model.
Kontrola odcizení: Kontroluje se, zda není sériové číslo hodinek uvedeno v hlavních databázích odcizených hodinek Tím se zajistí, že nejsou hlášeny žádné krádeže, které by odpovídaly sériovému číslu hodinek.
Každého hodináře, který certifikuje hodinky v rámci Certified předem prověřujeme. Tím zajistíme, že má všechny potřebné kvalifikace a nezbytné technické vybavení. Cílenými audity kromě toho zajišťujeme, že kontrolu hodinek provádí výhradně odborníci a podle našich standardů. Pokud přitom zjistíme jakékoli pochybení, vyvodíme z toho pro hodináře důsledky. Viz také: Jaký je rozdíl mezi Certified zahrnuto v ceně a Certified volitelně?
Certifikát pravosti je digitální dokument, který nelze ztratit, odcizit nebo poškodit. Po obdržení hodinek naleznete příslušný certifikát pravosti na svém účtu Chrono24. K němu můžete přistupovat po přihlášení buď pod položkou menu „Koupit“ nebo ve vaší Watch Collection.
Pro právo na vrácení v rámci Certified platí naše všeobecné podmínky pro vrácení. Pokud kupujete od komerčního obchodníka, můžete během 14 dní uplatnit svoje zákonné právo na odstoupení od smlouvy po obdržení hodinek a své peníze dostanete rychle a jednoduše zpět.
U soukromého nákupu neexistuje zákonné právo na odstoupení od smlouvy.

Všechny otázky a odpovědi