Proč Chrono24? Přihlásit
1919 Collection

Série oslavuje svým vzhledem rok založení výtvarné školy. Charakteristikou hodinek je prolomené zakončení ciferníku plynule přecházející do náramku. 1919 Datetimer Eternity Brown Alligator Leather vyhrály svým nadčasovým elegantním designem German Design Award 2017.

Technologie z motorsportu

Hodinky Porsche Design jsou více než chronometr, jsou to precizní instrumenty s nejmodernější technikou. Porsche Design úzce spolupracuje s Porsche Motorsport na vývoji luxusních hodinek nejvyšší úrovně. Tato spolupráce přináší inovativní technologie ze závodních automobilů a umožňuje nejlepší výkony materiálu a preciznost – v motorsportu stejně jako u prvotřídních hodinek.

Swiss Made s designem z Rakouska

Odpovědnost za design hodinek je v rukou vlastního designového studia F. A. Porsche v rakouském Zell am See. Zde se pokračuje v práci zakladatele profesora Ferdinanda Alexandera Porsche, jehož jméno nese. Vývoj a výroba se nachází v Solothurnu ve Švýcarsku. S neúnavným pionýrským duchem pracují inženýři Porsche Design Timepieces AG neustále na nových cestách k vytvoření mimořádného chronometru.

Avantgarda hodinářského průmyslu

Porsche Design způsobuje převrat v branži jedinečným designem a novodobou technikou. Aby se snížily reflexe, byly koncem 70. let minulého století vybaveny kokpity závodních aut matně černými přístrojovými deskami. Poté vyvinul prof. F. A. Porsche první matně černé náramkové hodinky na světě. O osm let později byl prezentován první chronograf kompletně vyrobený z titanu.

Zakladatel

Prof. F. A. Porsche založil Porsche Design 1972. V jeho kreacích, ke kterým patří legendární Porsche 911, se snoubí high-end technologie s progresivním designem. Jeho smysl pro spojení umění designu a vynikajícího inženýra charakterizuje do dneška filozofii značky. Již více než 40 let jsou luxusní hodinky Porsche Design inspirovány motorsportem.

BrandBoutique

Exkluzivní hodinky přímo od výrobce