Přihlásit
Kolekce 1919

Funkční, elegantní, minimalistické - to charakterizuje kolekci 1919. Velké tmavé ciferníky s arabskými číslicemi se zaměřují na to podstatné. Charakteristickými rysy této řady jsou průlomy na okách a hladký přechod na náramek.

Hodinky s DNA značky Porsche

911 - od roku 1963 probouzí tato číslice emoce a představuje fascinaci sportovními auty jako žádná jiná. Profesor Ferdinand Alexander Porsche navrhl modelem 911 legendu sportovních vozidel, která je dodnes vzrušující. Recept na úspěch: Dokonalé sladění tvaru a funkce. Tato filozofie se odráží také v hodinkách v designu značky Porsche. Každý model obsahuje typickou DNA značky Porsche.

Harmonie techniky a designu

Hodinky Porsche Design jsou přesné nástroje a přinášejí inovace, které kombinují automobilovou technologii se švýcarským hodinářstvím. Designéři a hodináři neustále pracují na poskytování nejvyšší úrovně přesnosti, funkčnosti a výkonu. Za tímto účelem vyvíjí ruku v ruce dech beroucí hodinky s charakteristickými liniemi a vynikající funkčností.

Čistý a technicky revoluční minimalismus

Chronograph I jsou první hodinky navržené profesorem F. A. Porsche pro Porsche Design. Díky puristickým ukazatelům a zcela matnému černému vzhledu změnili hodináři konstrukci hodinek. Stejně jako Porsche 911 je Chronograph I nadčasovou designovou klasikou. Porsche Design je také prvním výrobcem hodinek, který pro své hodinky používá titan. Tyto hodinky jsou zvláště robustní a lehké.

Čas a svět v pohybu

Porsche Design znovu a znovu zpochybňuje status quo a vyvíjí nové hodinky s mimořádnými funkcemi. Příkladem toho jsou cestovní hodiny, které jsou optimalizovány pro cestovatele a nabízejí funkci budíku nebo světového času. Jediným stisknutím tlačítka lze zobrazit čas kdekoli na světě - ideální pro cestovatele.

Zakladatel

Prof. F. A. Porsche založil Porsche Design v roce 1972. Jeho tvorba má nezaměnitelnou linii, která má svůj původ v konstrukci sportovních automobilů. Stejně jako u legendárního modelu Porsche 911 je mottem každého designu: Optimalizujte funkci, omezte design, jen to podstatné - v souladu s myšlenkou, jak dostat maximum z minima.