Proč Chrono24? Přihlásit
Limitovaná edice

Společnosti Moritz Grossmann a Chrono24 zorganizovaly společně s vybranými uživateli napínavý designový workshop. Výsledkem jsou tyto nádherné hodinky, které budou vyrobeny v exkluzivním počtu 24 kusů. Chopte se jedinečné šance a staňte se šťastným majitelem těchto ušlechtilých hodinek.
Na dění během designového workshopu se můžete podívat na videu:

Christine Hutter v exkluzivním interview s Chrono24
Inovátor od roku 1854

Moritz Grossmann položil společně s Ferdinandem A. Langem základní kámen německého hodinářství. Publikoval, přednášel, byl inovátorem a spoluzakladatelem Německé hodinářské školy v Glashütte. Dnes, stejně jako tehdy, charakterizuje hodinky Moritz Grossmann nápaditost. Benu tourbillon jde nastavit navlas přesně, protože patentovaná stopka pracuje s lidským vlasem – novinkou v haute horlogerie.

Perfektní řemeslné umění

U Moritze Grossmanna je všechno čistá ruční práce: od nejmenšího detailu, až po hodinový strojek, od první skici až po hotové hodinky. Každý model ztělesňuje spojení tradičního řemesla s průkopnickou mechanikou. Ručičky dokonce Moritz Grossmann vyrábí ručně. Vyčnívá láska manufaktury pro detail, která nemá v mezinárodním měřítku obdoby.

Přehrát film
Začátek nového počítání času

V nové manufaktuře se slučují Grossmannovy hodinářské hodnoty s nároky a možnostmi horlogerie 21. století. Ruční práce a míra od oka se spojují s počítačovou konstrukcí a výrobou. Aktuální Grossmannovy chronometry nesou charakteristiku tradičního hodinářského umění, stejně jako moderní prvky hodinářství – tak vznikají precizní umělecká díla naší doby.

Zakladatelka

Hodinářka a v mezinárodním měřítku úspěšná podnikatelka Christine Hutter probudila založením společnosti Grossmann Uhren GmbH v roce 2008 k novému životu jedno z největších jmen německého hodinářství. Christine Hutter slučuje ve svých hodinách tradiční řemeslné umění s nejmodernější technikou. Jako žena v mužské doméně dává času nový domov a píše tak historii.

BrandBoutique

Exkluzivní hodinky přímo od výrobce

Máte dotazy?
Rádi Vám s nimi pomůžeme.

Máte dotazy k naší nabídce?

Kontaktujte nás