Proč Chrono24? Přihlásit
Limitované edice

Omega Speedmaster Professional

Aukce je již ukončena.

Ends: Aukce ukončena

Period: 2018-12-04 17:00 do 2018-12-11 17:00

Buying fee:

Offers: 0

Infos zur Auktion

Model Omega Speedmaster se v roce 1969 dostal na Měsíc. Jeho historie ale sahá dalších 12 let do minulosti. Tento chronograf vyvinutý pro závodníky se rychle dostal na zápěstí astronautů a odtud přímo do kronik hodinářství. Od tohoto okamžiku byl úspěch chronografů Speedmaster takřka nutností. Od 60. let 20. století se značka Omega Speedmaster stala jednou z nejoblíbenějších mezi běžnými lidmi a prominenty. Objevila se v řadě filmů a získala si obrovské zástupy fanoušků. I po uplynutí více než půlstoletí patří nadále k nejznámějším chronometrům na světě. Nadčasový design, vynikající možnosti ovládání a skvělá pověst z nich dělají legendární hodinky a patří mezi „must-haves“ každého sběratele. Nejnovější aukce Chrono24 vám nabízí zajímavý a různorodý sortiment modelů této ikonické značky – každý si tam přijde na své. Ať už hledáte tuto speciální edici nebo si ve své kolekci přejete Vintage Speedy, zde zaručeně najdete ty správné hodinky. Podívejte se ihned na několik z těchto opravdu jedinečných edicí. Aukce Chrono24 proběhne od úterý, dne 4. 12. 2018, do příštího úterý, dne 11. 12. 2018, jako pocta pro #speedytuesday.

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

Máte dotazy? Kontaktujte nás! Náš tým Vám rád pomůže:

+49 721 96693-940 Kontakt

Co je minimální cena?
Minimální cena je stanovena prodejcem hodinek před aukcí. Tato cena musí přinejmenším dosáhnout nebo překonat nejvyšší nabídku, aby nabízející s nejvyšší nabídkou úspěšně získal hodinky. Pokud nebude dosaženo minimální ceny, žádný nabízející nezíská hodinky a ty zůstanou u prodejce.
Proč se zbývající čas prodlužuje krátce před koncem aukce?
Pokud nabídka dorazí krátce před koncem aukce, zbývající čas se prodlouží o 30 sekund. Toto se opakuje tak dlouho, dokud již nebude předložena žádná další nabídka a aukce skončí.
Jak se mohu účastnit aukce?
Abyste se mohli účastnit aukce na Chrono24, potřebujete uživatelský účet a kompletně vyplněný profil. Zaregistrujte se zdarma zde.
Získal/a jsem v aukci hodinky. Jak to pokračuje?
Srdečně Vám blahopřejeme k Vašim novým hodinkám! Po aukci zaplatíte celkovou cenu na svěřenecký účet a prodejce Vám zašle hodinky. Bližší informace k platbě obdržíte po aukci e-mailem.
Je účast v aukci zdarma?
Ano, pokud předkládáte nabídku na hodinky, nevznikají nejdříve žádné náklady a dodatečné poplatky. Upozorňujeme však, že nabídky jsou závazné: Je-li Vaše nabídka na konci aukce nejvyšší, úspěšně jste získali hodinky a budete muset zaplatit celkovou částku (nejvyšší nabídka + náklady na odeslání).
Jsou aukce na Chrono24 bezpečné?

Platba za vítěznou aukci se provádí prostřednictvím osvědčeného Chrono24 Trusted Checkout. Přitom zaplatíte celkovou částku na bezpečný svěřenecký účet a prodejce Vám pak zašle hodinky. Teprve až k Vám tyto bezpečně dorazí, budou peníze vyplaceny prodejci.

You can find more information about Trusted Checkout here.

Proč jsou hodinky nabízeny v různých měnách?
Nabídku můžete předkládat pouze v národní měně prodejce. Pro Vaši informaci vidíte Vaši nabídku také přepočítanou na Vaši vlastní měnu.
Co je odhadní cena?
Odhadní cena vychází z našeho odhadu hodnoty hodinek a je uvedena jako cenové rozpětí.
Jak se mohu zkontaktovat s prodejcem hodinek?
Klikněte na stránce aukce na tlačítko „Kontaktovat prodejce“, abyste mu napsali zprávu.
Jak předložím nabídku?
Chcete-li předložit nabídku, musí být Váš profil na Chrono24 kompletně vyplněn. Musíte být také přihlášeni. Na aukční stránce najdete vedle hodinek rozbalovací menu, kde můžete vybrat nabídku. Nemusíte přitom volit nejnižší nabídku, nýbrž můžete částky také přeskočit.
Kdo je mým smluvním partnerem?
Vaším smluvním partnerem je ve všech případech příslušný prodejce hodinek.

Další informace k realizaci obchodu přes Chrono24 naleznete zde:

Nabídka pochází ze zahraničí. Na co bych měl/a dávat pozor a jaké poplatky se vyskytnou?
Cena je zobrazována tak, jak ji zadal prodejce. Mohou se proto vyskytnout dodatečné náklady jako celní poplatky, daně, poštovné nebo pojištění.

Ohledně přesné ceny a obsažených nákladů kontaktujte prosím prodejce hodinek. Ten Vám může také sdělit, zda celní formality vyřídí spediční služba. Ohledně pravidel platných ve Vaší zemi se prosím obraťte na svůj lokální celní úřad.

Koupě hodinek v rámci Evropské unie probíhá bez cla. V případě dovozu do EU ze třetích zemí, například z USA, se k ceně přidruží nepatrný celní poplatek a daň z dovozu. Pro přesné informace prosím kontaktujte Váš celní úřad.
Do jaké míry Chrono24 kontroluje uvedené obchodníky?
Každého obchodníka na Chrono24 podrobujeme při jeho registraci obsáhlé kontrole jeho totožnosti a serióznosti. Tato prověrka zahrnuje mimo jiné informace typu obchodní licence a reference ostatních obchodníků. Do hodnocení se průběžně promítá také zpětná vazba zákazníků.
Máte dotazy?
Rádi Vám s nimi pomůžeme.