PřihlásitPřihlásit

Oktopus

Tyto hodinky by Vás mohli také zajímat

Stejně jako chobotnice jsou i tyto osobité hodinky pod vodou jako doma. Inovativní konstrukce pouzdra a použití špičkových materiálů zajišťují, že jsou tyto hodinky voděodolné a nekorozivní. Některé modely mají dokonce funkce pro sport a měsíční fáze, které Vám pomůžou při nočních ponorech.

Spido

Tyto hodinky by Vás mohli také zajímat

Kolekce Spido se podobá svému jmenovci: je lehká a pevná jako pavučiny. Tyto stylové hodinky jsou vynikajícími společníky při lyžování a jiných vysokohorských sportech. Špičkové materiály, jako je titan, a zjednodušené pouzdro snižují hmotnost a maximalizují výkon.

Spojení analogových a digitálních hodinek

Společnost Linde Werdelin založili v roce 2002 dva kamarádi z dětství v Dánsku, Morten Linde a Jorn Werdelin.

Jejich cílem bylo vytvořit nádherné hodinky, na které lze také připojit přístroje, což zvyšuje bezpečnost při outdoorových aktivitách. Výsledek je skutečně nevšední: ohromující mechanické hodinky s nesmírným užitkem.

Vize krásy a výkonu

Filozofie je jednoduchá: neustálé posouvání hranic a přežití životu naplno. Tyto hodinky Vám pomůžou žít v souladu s touto aktivní filozofií tím, že Vám budou pomáhat při potápění nebo lyžování.

Cílem je nabídnout vynikající kombinaci estetiky a funkčnosti. Pokud si zakoupíte hodinky Linde Werdelin, neinvestujete pouze do sportovního nástroje, jsou také skutečným uměleckým dílem.

Technologie a řemeslná dovednost

Každé jedny hodinky jsou důkladně ručně zhotoveny odborníky na výrobu hodinek a poháněny pohybem přizpůsobeným na míru.

Společnost Linde Werdelin se zavázala používat inovativní materiály a postupy: strávili více než dva roky honováním použití uhlíkové směsi 3DTP™ na konstrukci pouzdra, což je pokládáno za průkopnické úsilí.

Exkluzivní rozhovor

Jorn Werdelin

Zakladatelé

Morten Linde
Morten Linde je kreativní sílou, která stojí za společností Linde Werdelin. Klade nesmírný důraz na estetiku a jeho cílem je vždy vytvářet přetrvávající, nádherné, praktické umělecké dílo v podobě hodinek.

Jorn Werdelin
Jorn Werdelin pochází z rodiny šperkařů a je vášnivým lyžařem a potápěčem, díky čemuž má skvělé zkušenosti a dokáže udávat směr v oblasti průmyslových sportovních hodinek Linde Werdelin.